توئیت جدید ایلان ماسك در مورد پورشه جنجال آفرید!

توئیت جدید ایلان ماسك در مورد پورشه جنجال آفرید! به گزارش فیكس سرور توئیت ˮایلان ماسكˮ در مورد خودروی جدید ˮپورشهˮ باعث شد كه هدف تمسخر كاربران توئیتر قرار بگیرد.


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا و به نقل از بیزینس اینسایدر، "ایلان ماسك"(Elon Musk)، مدیرعامل شركت "تسلا"(Tesla)، اخیرا توئیت جدیدی در مورد خودروی الكتریكی "تیكان" توربوی پورشه منتشر نموده كه به نظر می آید در آن، نام این وسیله نقلیه را به سخره گرفته است.
ماسك در این توئیت نوشت: به نظر می آید واژه توربو در پورشه، معنایی كه فكر می كنید را ندارد.
پورشه، تولید نسخه تیكان توربوی خویش را از روز چهارشنبه شروع كرد. باآنكه به نظر می آید ماسك در این توئیت، به تیكان توربو اشاره داشته اما توضیحات بیشتری در این مورد نداده است. شاید منظور ماسك، توبوشارژرهای این خودرو بوده كه به موتورهای احتراق داخلی آن اضافه شده اند تا با بازیافت گازهای انتشار یافته، كارایی آنرا بهبود ببخشند.
پورشه هنوز هیچ نظری در مورد توئیت ایلان ماسك منتشر نكرده است.


به نظر می آید ماسك با توئیت خود، به این مورد اشاره كرده كه شارژ كردن یك خودروی الكتریكی، با توربوشارژر امكان پذیر نیست. توربو در معنای قدیمی خود، به توربوشارژ موتور یك خودرو با وارد كردن هوای بیشتر به داخل موتور اشاره دارد كه امكان سوزاندن سوخت بیشتر و در نتیجه، تامین نیروی بیشتر را فراهم می آورد.
ماسك در داشتن تعاریف بی ربط در مورد اصطلاحات، سابقه دارد. باآنكه پورشه، هیچ نظری در این مورد عرضه نداده اما خیلی از كاربران توئیتر در چند دقیقه، به توئیت او پاسخ دادند و او را به سخره گرفتند.
بعضی از كاربران، توئیت های مربوط به تامین بودجه ای را به ماسك یادآوری كردند كه سال گذشته، تسلا را در ارتباط با قانونگذاران فدرال به دردسر انداخته بودند. آنها در توئیت خود نوشتند: تامین بودجه، كاری كه امیدوار بودی آنها انجام دهند، نبود.
بعضی از توئیت ها، به این مورد اشاره داشتند كه نام خیلی از محصولات تسلا، با معنای آن در لغت نامه مطابقت ندارد. در این توئیت ها آمده است: واژه سوپرشارژر، معنایی كه فكر می كنی را ندارد.
منبع:

1398/06/15
23:24:08
5.0 / 5
4666
تگهای خبر: كاربر , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین