مدیركل:

فنی و حرفه ای سمنان امسال 10 میلیارد ریال درآمد كسب نمود

فنی و حرفه ای سمنان امسال 10 میلیارد ریال درآمد كسب نمود فیكس سرور: مدیركل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان اظهار داشت: این اداره كل از محل اجرای طرح های مختلف اقتصادی از شروع فروردین امسال تابحال 10 میلیارد ریال درآمدزایی داشته است.


فاطمه منصوری روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه كرد: درآمدهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور برای رفع مشكلات زیرساختی در بخش ترویج مهارت آموزی و اجرای طرح های آموزشی برای سال 98 اختصاصی شود.
وی بیان كرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بررسی بودجه سال 98 برای اختصاصی شدن درآمدهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور اقدام نمایند.
وی اشاره كرد: در صورت قابل تصویب نبودن این طرح، مجلس شورای اسلامی در بررسی لایحه پیشنهادی بودجه سال 98 بازگشت حداقل 80 درصد درآمدهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای به بدنه این سازمان را لحاظ كند.
مدیركل آموزش فنی و حرفه ای استان سمنان افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بودجه سال 98 اعتبار ویژه ای را برای نوسازی آموزشگاه های فنی و حرفه ای كشور در نظر بگیرند.
وی افزود: بیشتر از 96 درصد از اعتبار سازمان آموزش فنی و حرفه ای كشور در بخش های جاری و حقوق و دستمزد هزینه میگردد و تنها چهار درصد از اعتبار باقیمانده در بخش آموزش هزینه میگردد.
مدیركل آموزش فنی و حرفه استان سمنان اظهار داشت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای تنها 1.2 درصد از كل اعتبار بخش آموزش كشور را در اختیار دارد و با این وضعیت اعتباری نمی توان برای ترویج مهارت آموزی در كشور گام برداشت.
به گزارش فیكس سرور به نقل از ایرنا، در 9 ماه ابتدایی امسال بیشتر از 23 هزار نفر در 100 آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای استان سمنان آموزش مهارت آموزی را فرا گرفتند.
7339/7408


1397/10/28
21:14:09
5.0 / 5
4508
تگهای خبر: هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین