تفاهم نامه همكاری دانشگاه و پارك علم و فناوری خراسان جنوبی به امضا رسید

تفاهم نامه همكاری دانشگاه و پارك علم و فناوری خراسان جنوبی به امضا رسید فیكس سرور: تفاهم نامه همكاری با هدف هم افزایی ظرفیت های تجاری، تحقیقاتی، پژوهشی، كاربردی و كارآفرینی بین دانشگاه جامع علمی كاربردی و پارك علم و فناوری خراسان جنوبی به امضا رسید.


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایرنا رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی خراسان جنوبی شنبه شب در حاشیه اختتامیه نمایشگاه اشتغال و توسعه كارآفرینی و تجلیل از برگزیدگان استان خراسان جنوبی اظهار داشت: استفاده از ظرفیت ها و توان آموزشی به منظور ارتقای سطح كیفی فعالیت های آموزشی با محوریت كارآفرینی یكی از اهداف این تفاهم نامه است.
ابوالفضل فورگی نژاد اضافه كرد: تخصیص و تبادل نیروی متخصص و كارشناس برای برگزاری دوره های آموزشی، نشست ها و همایش ها، بهره گیری از پتانسیل شركت های دانش بنیان فعال و علاقه مندان حوزه فناوری و تامین مربی واجد شرایط برای تدریس در كارگاه های آموزشی از دیگر اهداف این تفاهم نامه در نظر گرفته شده است.
وی بیان كرد: در این تفاهم نامه تدوین و اجرای دوره های كوتاه مدت موردنیاز پارك در امتداد احداث مهارت برای كاركنان، برگزاری و برنامه ریزی كارگاه های آموزشی و برآورده سازی نیازهای آموزشی و پژوهشی پارك همچون تعهدات دانشگاه ذكر شده است.
رئیس دانشگاه جامع علمی كاربردی خراسان جنوبی گفت: شناسایی افراد بومی حقیقی و حقوقی فعال و دارای تجربه كافی در فنی سازی تولید محتوای دیجیتال توسط پارك علم و فناوری و همكاری در برگزاری رویدادهای استارت آپ همچون تعهدات پارك علم و فناوری است.
وی اظهار داشت: همین طور در این تفاهم نامه بسترسازی مناسب برای احداث هسته های فناور و شركت های دانش بنیان در حوزه فعالیت دانشگاه، مشاركت در تدوین دوره های آموزشی موردنیاز، آموزش و هدایت دانشجویان فعال دانشگاه بعنوان سفیران پارك و پشتیبانی از صاحبان ایده در امتداد كاربردی كردن و تجاری سازی ایده ها همچون تعهدات پارك علم و فناوری ذكر شده است.
فورگی نژاد اضافه كرد: به منظور پیشبرد اهداف تفاهم نامه و اجرای تعهدات طرفین كمیته راهبردی متشكل از نمایندگان تام الاختیار تشكیل و این كمیته مسئول پیشبرد برنامه ها و نظارت بر حسن انجام كار است.
در این آیین از سه كارآفرین برتر، یك مركز علمی كاربردی دارای بیشترین فعالیت در حوزه كارآفرینی، سه كارآفرین برتر نمایشگاه اشتغال و كارآفرینی و یك مسئول غرفه برتر تجلیل و قدردانی گردید.
نمایشگاه اشتغال و توسعه كارآفرینی از 24 تا 27 مهرماه با حضور 31 كارآفرین از طرف مراكز مختلف در محل نمایشگاه های بین المللی بیرجند برگزار گردید.
7557*3028


1397/10/09
14:25:02
5.0 / 5
5014
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین