مدیركل ارتباطات و فناوری اطلاعات:

فرصت های سرمایه گذاری یزد برای مشاركت افراد شناسایی می گردد

فرصت های سرمایه گذاری یزد برای مشاركت افراد شناسایی می گردد فیكس سرور: یزد - مدیركل ارتباطات و فناوری اطلاعات یزد اظهار داشت: فرصت های سرمایه گذاری بخش آی سی تی ( ICT) استان در چارچوب برنامه ریزی وزارتخانه برای تدوین و انتشار فرصت ها و ترغیب افراد برای مشاركت در پروژه های اولویت دار شناسایی می گردد.


به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی اداره كل ارتباطات و فناوری اطلاعات، اكرم فداكار اضافه كرد: متخصصان و شركت هایی كه برای اجرای طرح های خود نیازمند جذب سرمایه اند می توانند درخواست های خویش را در قالب فرم مشخصات پروژه به این اداره كل ارائه دهند.
وی تصریح كرد: برای هماهنگی و اطلاع رسانی در این زمینه، با استانداری، نظام صنفی كامپیوتر، پارك علم و فناوری، بنیاد نخبگان و دانشگاه های استان نامه نگاری شده است.
فداكار تصریح كرد: پروژه های پیشنهادی می توانند تازه تاسیس یا در حال توسعه و تكمیل باشند و اولویت با طرح هایی است كه ضمن داشتن مجوزهای قانونی و مطالعه امكان سنجی آماده سرمایه گذاری باشند.
مدیركل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان افزود: شاخص های اقتصادی مبین وجود ظرفیت های گسترده برای توسعه در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات است.
وی تصریح كرد: صنعت نرم افزار، زیرساخت ارتباطات، صنعت تجهیزات فناوری اطلاعات و ارتباطات، بخش تولید و تحویل محتوای دیجیتال و بخش كاربردهای فناوری اطلاعات از محورهای مهم بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات است كه نیازمند سرمایه گذاری است و توان جذب سرمایه مالی و انسانی را به خوبی دارد.
2088/ 2047/


1397/06/27
14:44:42
5.0 / 5
4533
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین