26 واحد فناور جذب مركز رشد پژوهشگاه مواد وانرژی شد

26 واحد فناور جذب مركز رشد پژوهشگاه مواد وانرژی شد فیكس سرور: كرج- مدیر مركز رشد پژوهشگاه مواد و انرژی ایران اظهار داشت: 26 واحد فناور و شركت دانش بنیان جذب مركز رشد این پژوهشگاه شدند.


محمد رضا دادفر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: با همكاری واحد های فناور و شركت دانش بنیان 12 اختراع در پژوهشگاه مواد و انرژی ایران به مرحله تجاری سازی رسیده است.
وی بیان كرد كه مراكز رشد یكی از ابزارهای اقتصادی می باشد كه به منظور پشتیبانی از كارآفرینان
تحصیلكرده تولید می گردد.
دادفر اظهار نمود: اكنون مركز رشد پژوهشگاه مواد و انرژی ایران با عرضه امكانات و تسهیلات عمومی، زمینه پا گرفتن شركت های جدید را فراهم می آورد.
وی تصریح كرد: امروزه مراكز بعنوان یكی از ابزارهای پذیرفته شده برای تبدیل خلاقیت ها و دستاوردهای علمی و تحقیقاتی به محصولات قابل عرضه به بازار و توسعه كارآفرینی محسوب می شوند.
مدیر مركز رشد پژوهشگاه مواد و انرژی ایران اظهار داشت: این مركز دارای مكان فیزیكی و تسهیلات مشترك همچون فضای اداری، فنی و آزمایشگاهی برای جذب واحدهای فناور و دانش بنیان است.
دادفر اضافه كرد: با عنایت به سیاست های ابلاغی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، مركز رشد پژوهشگاه مواد و انرژی برای نیل به سیاست تجاری سازی، كار آفرینی، انتقال تكنولوژی و تبدیل علم به ثروت در پژوهشگاه مواد و انرژی تشكیل شده است.
پژوهشگاه مواد وانرژی در مشكین دشت شهرستان فردیس استان البرز مستقر است.
7413/ 6155


1397/06/23
19:19:56
5.0 / 5
4558
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین