سرمایه گذاری چندصد میلیون دلاری اپل برای انرژی های پاك

سرمایه گذاری چندصد میلیون دلاری اپل برای انرژی های پاك فیكس سرور: شركت آمریكایی اپل با همكاری بعضی از شركت های دیگر می خواهد به منظور توسعه انرژی های پاك و تجدیدپذیر ۳۰۰ میلیون دلار در چین سرمایه گذاری كند.به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت سی نت، انرژی های پاك و تجدیدپذیر یكی از آن پروژه های بزرگ و اساسی در جهان امروز است كه دولت های بسیاری با همكاری شركت های تكنولوژی و فعال در این زمینه درصددند هرچه سریع تر زیرساخت های مربوطه در بخش انرژی كشور خویش را به انرژی های پاك تبدیل نموده و به توسعه استفاده از این فناوری نوین بپردازند.

در این میان اپل كه همواره یكی از بزرگ ترین و پیشگام ترین غول های تكنولوژی در جهان به حساب می آید، باری دیگر در زمینه انرژی های پاك هم پیشگام شده و در جدیدترین بیانیه خود اعلام نموده است می خواهد با همكاری برخی دیگر از شركت های مربوطه ۳۰۰ میلیون دلار در چین سرمایه گذاری كند.

اپل امیدوار است تا دو سال آینده یعنی ۲۰۲۰ میلادی، ۴ گیگاوات برق با استفاده از انرژی های پاك و تجدیدپذیر تولید و وارد چرخه تولید برق در جهان كند. به همین خاطر تصمیم گرفته است كه طی چهار سال آینده با همكاری ۱۰ شركت فعال دیگر در سازمان انرژی های پاك چین سرمایه گذاری كلان ۳۰۰ میلیون دلاری كند.

این پروژه با ظرفیت تولید ۱ گیگاوات برق می تواند برق مورد نیاز بالغ بر یك میلیون خانه در چین را تامین كند كه گام بزرگ و موثری در زمینه تامین انرژی و برق منازل مسكونی در این كشور پهناور به حساب می آید.

از سایر شركت های فعال در این زمینه می توان به كچر تكنولوژی (Catcher Technology)، كورنینگ (Corning Inc)، لوكس شر آی سی تی (Luxshare-ICT )، پگاترون (Pegatron) و ویسترون (Wistron) اشاره نمود.

این بخش عظیمی از برنامه و هدف بلندمدت اپل جهت استفاده ۱۰۰ درصدی و كامل از انرژی های تجدیدپذیر و پاك به حساب می آید. سامسونگ هم پیش تر اعلام نموده بود می خواهد در طول مدت دو سال آینده به صورت كامل در ایالات متحده آمریكا، اروپا و چین از انرژی های پاك استفاده نماید.


1397/04/23
23:50:46
5.0 / 5
5082
تگهای خبر: اپل , تكنولوژی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین