جمع آوری اطلاعات كاربران آیفون برای توسعه نقشه اپل

جمع آوری اطلاعات كاربران آیفون برای توسعه نقشه اپل فیكس سرور: اپل می خواهد با جمع آوری اطلاعات موقعیت جغرافیایی كاربران گوشیهای آیفون، به توسعه و پیشرفت در اپلیكیشن نقشه اپل بپردازد.


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت gsmarena، اپلیكیشن نقشه اپل (apple maps) برنامه مخصوص گوشیهای آیفون برای نشان دادن نقشه و جهت های جغرافیایی برای دستگاه های الكترونیكی اپل با سیستم عامل در خصوص او اس (OS) است.

حالا شركت آمریكایی اپل اعلام نموده است می خواهد با حفظ و احترام به حریم شخصی كاربرانش، داده های مربوط به موقعیت جغرافیایی آن ها را جمع آوری كرده و به توسعه اپلیكیشن اپل مپ بپردازد.

اپل مپ هم همچون گوگل مپ بوده و از اطلاعات مربوط به موقعیت و مكان جغرافیایی كاربران دستگاه های متصل به اینترنت به منظور گسترش و توسعه قابلیت های آن و همینطور به روزرسانی اماكن مختلف برروی نقشه استفاده می نماید.

هرچند كه خیلی از منتقدان فعال در حوزه تكنولوژی بر این باورند كه شركت های تكنولوژی همواره با قول توسعه قابلیت های مختلف قصد دارند از كاربران مجوز استفاده از داده های شخصی شان را بگیرند اما كاربران نباید گول این وعده ها را بخورند.

تحلیلگران دیگری در پاسخ به این عده اندك از منتقدان، عنوان می كنند كه این اقدام شركت های تكنولوژی درباره گردآوری اطلاعات مربوط به موقعیت جغرافیایی كاربران كاملا با حفظ و احترام به حریم خصوصی آن ها انجام می گردد و جای نگرانی نیست.


1397/04/10
14:29:33
5.0 / 5
4348
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین