پیام رسان لاین هم درصدد توسعه بلاك چین اختصاصی

پیام رسان لاین هم درصدد توسعه بلاك چین اختصاصی فیكس سرور: اپلیكیشن پیام رسان لاین اخیرا اعلام نموده كه می خواهد به منظور توسعه پلتفرم اقتصادی مبتنی بر ارزهای دیجیتالی، فناوری بلاك چین را برای خود تولید كند.


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا، به نقل از وب سایت invezz، این روزها كه بازار ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده بسیار داغ شده است، سایت ها، اپلیكیشن ها و پلتفرم های بسیاری برای استخراج بیت كوین یا بیت كوین ماینینگ بوجود آمده اند.

كشورها و دولت های بسیاری همچون برخی دولت های اروپایی همواره مردم و سرمایه گذاران را از مبادله، نقل و انتقالات پول با استفاده از ارزهای دیجیتالی همچون بیت كوین منع كرده اند و به سرمایه گذاری در این ارز جدید كه در اصل واقعیت فیزیكی ندارد و گفته می گردد از آن به منظور پولشویی و قاچاق استفاده می شود، اخطار داده اند.

با وجود خیلی از مخالفت ها، اما باید این واقعیت را پذیرفت كه ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده همچون بیت كوین از استقبال بی نظیری از جانب كاربران مجازی اینترنت در كشورهای جهان مواجه شده است و همین امر هم سبب شده سایت ها و اپلیكیشن های بسیاری یك پلتفرم یا درگاه اختصاصی برای كسب ارزهای مجازی یا به اصطلاح استخراج بیت كوین و سایر ارزهای مشابه تولید كنند. این كار هم بستر مناسبی برای كاربران آن ها فراهم می آورد و هم سرمایه گذاری های هنگفتی را این اپلیكیشن ها كسب می كنند.

ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده كه این روزها رواج زیادی در بین كاربران فضای مجازی در جهان پیدا كرده اند، در پلتفرم فناوری بلاك چین قابلیت نقل و انتقال و جابجایی را دارند.

چند ماه پیش بود كه این اپلیكیشن محبوب و پرطرفدار مستقر در ژاپن هم به جمع آن دسته از شركت ها و غول های تكنولوژی پیوست كه تصمیم گرفته اند ارزهای دیجیتالی رمزنگاری شده اختصاصی خویش را توسعه و عرضه كنند.

بر اساس گزارش های منتشره از جانب Coindesk، اپلیكیشن سبزرنگ و پرطرفدار لاین هم حالا به منظور جذب سرمایه، توسعه و عرضه ارزهای دیجیتالی برای كاربرانش، می خواهد كه بزودی پلتفرم مبتنی بر فناوری بلاك چین اختصاصی خویش را توسعه دهد.

این اخبار كه اخیرا انتشار یافته است، بخشی از نقشه راه و چشم انداز تكنولوژی اپلیكیشن لاین امسال 2018 میلادی به شمار می آید.

ایوین پارك - مدیر ارشد بخش تكنولوژی در اپلیكیشن لاین - در این باره می گوید: این شركت مدتهاست كه بر روی توسعه فعالیت های اقتصادی و پلتفرم اختصاصی مبتنی بر بلاك چین برای خود است. این پلت فرم، قابلیت ها و خصوصیت های بسیار گسترده ای را در اختیار كاربران لاین خواهد گذاشت این امر بدون شك، به محبوبیت آن اضافه خواهد نمود.

وی اضافه كرد: اپلیكیشن لاین بدین منظور از برترین توسعه دهندگان بلاك چین فعال در ژاپن، كره جنوبی و برخی كشورهای دیگر در جنوب شرق آسیا دعوت به استخدام و همكاری كرده است تا بتواند هرچه زودتر در مسیر دستیابی به هدف خود، توسعه پلتفرم مبتنی بر فناوری بلاك چین اختصاصی، گام بردارد.

طبق آخرین آمار، ارزش سهام اپلیكیشن پیام رسان لاین كه دفتر اصلی آن در شهر توكیوی ژاپن مستقر شده است، به ۱۰.۷۵ میلیارد دلار می رسد و این پیام رسان حدود ۱۶۸ میلیون كاربر فعال در ماه دارد كه بیشتر آن ها در كشورهایی نظیر ژاپن، تایوان، تایلند و اندونزی هستند.
1397/02/04
16:07:38
5.0 / 5
4562
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین