شركت های دانش بنیان درپارك علم و فناوری گیلان بیش ازمتوسط كشوری است

شركت های دانش بنیان درپارك علم و فناوری گیلان بیش ازمتوسط كشوری است فیكس سرور: رشت - رییس پارك علم و فناوری استان گیلان بیان اظهار داشت: تعداد شركت های دانش بنیان در پارك علم و فناوری استان 4 / 1 برابر بیشتر از متوسط كشوری است.


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایرنا، مجید متقی طلب روز دوشنبه در نشست خبری در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی استان گیلان در رشت اضافه كرد: تعداد شركت های دانش بنیان در پارك علم و فناوری گیلان، 50 شركت است كه البته در بیرون از پارك علم و فناوری استان، شركت های دیگری هم فعالیت دارند.
وی با اشاره به استقرار هفت درصد شركت های فناور كل كشور در پارك علم و فناوری استان گیلان اظهار نمود: تعداد شركت های فناور مستقر در پارك علم و فناوری گیلان، 312 شركت است.
وی در بخش دیگری از سخنانش در نشست خبری با تشریح ارائه تسهیلات و حمایت ها از جانب پارك علم و فناوری گیلان اظهار نمود: تسهیلات با استفاده از صندوق نوآوری و شكوفایی، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، بانك ها و موسسات قرض الحسنه و صندوق كارآفرینی امید ارائه می گردد كه كل تسهیلات و اعتبارات پرداخت شده از سال 92 تا 96 افزون بر 12 میلیارد تومان و اشتغالزایی 915 نفر است.
متقی طلب در ادامه سخنانش با اشاره به اقدامات پارك علم و فناوری استان گیلان در حوزه های شش گانه گردشگری، كشاورزی، صنایع پاك، صنایع با تكنولوژی بالا، صنایع ممتاز بازرگانی و آموزش عالی و سلامت تصریح كرد: بعنوان نمونه در حوزه كشاورزی، 60 پروژه كارگاهی برای توسعه اقتصاد روستا آماده شده است.
وی با بیان فعالیت پارك علم و فناوری گیلان از سال 82 تصریح كرد: این پارك با 600 مترمربع در ساختمان خیابان امام خمینی (ره) افتتاح شده و امروز به 23 هزار مترمربع رسیده كه این میزان فضای كالبدی در استان كافی نیست.
7286 /6030


1396/12/23
14:43:49
5.0 / 5
4698
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین