آموزش الكترونیكی 70 رشته در دانشگاه تهران

آموزش الكترونیكی 70 رشته در دانشگاه تهران فیكس سرور: تهران- رئیس دوازدهمین كنفرانس یادگیری و یاددهی الكترونیكی ایران با اشاره به اینكه 70 رشته در دانشگاه تهران با آموزش الكترونیكی تدریس می شود، اظهار داشت: دانشگاه تهران از دانشگاههایی است كه در زمینه آموزش الكترونیكی پیشتاز بوده است.


به گزارش روز دوشنبه گروه علمی ایرنا، حسین حسینی با اشاره به اینكه دانشگاه تهران از گذشته دور به حوزه آموزش الكترونیكی ورود پیدا كرده است، اظهار داشت: مركز آموزش الكترونیكی دانشگاه از سال 1383 شروع به كار كرده است و بر مبنای مجوز این موسسه می تواند در تمام رشته ها آموزش الكترونیكی داشته باشد.
معاون آموزشی دانشگاه تهران با اشاره به این رشته ها اظهار داشت: حدود 70 رشته برنامه آموزش الكترنیكی در این دانشگاه وجود دارد كه تا كنون 12هزار دانش آموخته در حوزه آموزش الكترونیكی داریم و همینطور هم اكنون نزدیك به 2 هزار نفر در حوزه آموزش الكترونیك مشغول به تحصیل هستند.
حسینی با اشاره به اینكه آموزش الكترونیكی در مقطع كارشناسی ارشد صورت می گیرد، تصریح كرد: مدرك این آموزش های الكترونیكی تفاوتی با مدرك معمولی ندارد و در مدرك این دانشجویان عبارت مجازی بر مبنای نظام نامه آموزش الكترونیكی وزارت علوم درج می گردد.
به گفته حسینی، اعتقاد داریم در شیوه ارتقا آموزش الكترونیكی زیرساختهای لازم فراهم نشده زیرا باید آموزش الكترونیكی هم همسطح آموزش های معمولی برگزار گردد.
گفتنی است دوازدهمین كنفرانس یادگیری الكترونیكی 13 و 14 اسفند ماه در سالن الغدیر دانشكده مدیریت دانشگاه تهران در حال برگزاری است.
9031**1440


1396/12/15
14:09:06
5.0 / 5
4893
تگهای خبر: الكترونیكی , دانشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین