صدری اعلام كرد

بزرگ ترین مساله مخابرات، تعامل با بخش خصوصی است

بزرگ ترین مساله مخابرات، تعامل با بخش خصوصی است فیكس سرور: مدیرعامل جدید شركت مخابرات ایران با تاكید بر لزوم حل مسائل مربوط به منابع انسانی در این شركت، بزرگ ترین مساله پیش روی خویش را در مخابرات بحث تعامل با بخش خصوصی اعلام نمود.به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا، مجید صدری - مدیرعامل شركت مخابرات ایران - امروز در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیران سابق و جدید شركت مخابرات در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم تعامل بخش خصوصی با مخابرات، اظهار نمود: بیشترین كاری كه باید صورت گیرد درواقع تعامل با بخش خصوصی و كسانی است كه در بخش خصوصی IT و ICT فعالیت دارند تا بتوانیم منابع مان را تجمیع نماییم و خدمات خوبی را در اختیار مردم قرار دهیم.

وی با تاكید بر لزوم استفاده از ظرفیت های حوزه IT و ICT در مخابرات، اظهار نمود: نتیجه تعامل مخابرات با بخش خصوصی درنهایت رضایت مردم خواهد بود.

صدری در پاسخ به این سوال كه احساس می كند بزرگترین مساله حال حاضر مخابرات كه او باید با آن مواجه شود چیست، اظهار داشت: بحث تعامل با بخش خصوصی چه در حوزه محتوا و چه در حوزه های دیگر بزرگترین مساله ماست. امیدواریم بتوانیم یك چابكی را پیدا نماییم تا پابه پای بخش خصوصی حركت نماییم و سرویس های خوبی را به مردم عرضه دهیم.

مدیرعامل شركت مخابرات ایران با تاكید بر لزوم حل مسائل مربوط به منابع انسانی در این شركت، اظهار نمود: ما پیگیر حل مشكلات و ارتقاء سطح كیفی خدمات به نیروی انسانی زیرمجموعه شركت مخابرات هستیم و امیدواریم بتوانیم این مسائل را حل نماییم.
1396/10/26
20:28:24
5.0 / 5
4638
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین