ایلان ماسك:

اگر فرازمینی ها وجود داشتند من می فهمیدم

اگر فرازمینی ها وجود داشتند من می فهمیدم فیکس سرور: ایلان ماسک بتازگی ادعا کرده است که با وجود حدود 6 هزار ماهواره ای که در مدار زمین دارد، اگر بیگانگان وحود داشتند، او حتما مطلع می شد.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، ایلان ماسک مالک شرکت اسپیس ایکس فکر نمی کند موجودات فضایی وجود داشته باشند.
به نقل از بی آی، ماسک روز گذشته در شبکه اجتماعی ایکس(توییتر سابق) نوشت: من هیچ مدرکی در خصوص وجود موجودات فضایی ندیده ام و با حدود ۶۰۰۰ ماهواره که به دور زمین می چرخند، فکر می کنم اگر وجود داشتند مطلع می شدم.
وی همین طور در مصاحبه اخیر خود در یک پادکست که در تاریخ ۱۹ آوریل پخش گردید، به اظهار نظر در این زمینه پرداخت. دیگر میهمان این پادکست اظهار داشت که فکر می کند بیگانگان مدت زیادی است که اینجا بوده اند و ادعا نمود که شواهد زیادی وجود دارد که نشان میدهد آنها در زیر اقیانوس و زیر زمین هستند.
اما ماسک با نظر او مخالف بود و گفت من هیچ مدرکی برای موجودات فضایی ندیده ام و با حدود ۶۰۰۰ ماهواره که به دور زمین می چرخند، فکر می کنم اگر بودند می دانستم.
این نخستین باری نیست که ماسک بطور علنی درباره ی وجود فرازمینی ها اظهار نظر می کند. وی در ژوئن ۲۰۱۸ نیز اظهار داشته بود: مشخص نیست که ما تنها تمدنی باشیم که هم اکنون در جهانِ قابل مشاهده زندگی می کند.
ماسک همین طور در ماه ژوئیه با اشاره به پرسش های فیزیکدانی به نام انریکو فرمی در مورد این که چرا انسان ها هنوز موجودات فضایی را کشف نکرده اند، نوشت: ترسناک ترین پاسخ به تناقض فرمی این است که اصلاً بیگانه ای وجود ندارد.
ماسک علاقه خاصی به کشف آن چه در خارج از فضا وجود دارد، نشان داده است. کارهای وی در اسپیس ایکس برای پرتاب موشک ها و ماهواره ها خصوصاً برای ارتش ایالات متحده، او را به یک پیمانکار دفاعی بزرگ در این کشور تبدیل نموده است.
اینترنت ماهواره ای استارلینک نیز نقش مهمی در جنگ روسیه و اوکراین ایفا کرده است، جایی که سربازان اوکراینی از آن برای اداره ناوگان پهپادهای خود و برقراری ارتباط در مناطق درگیری استفاده می نمایند.
ایلان ماسک امیدوار است تا در نهایت ۴۲ هزار ماهواره استارلینک را به فضا بفرستد.
منبع:

1403/02/04
14:15:25
0.0 / 5
223
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین