حائزین شرایط ورود به مسیر نخبگی بنیاد ملی نخبگان چه کسانی هستند؟

حائزین شرایط ورود به مسیر نخبگی بنیاد ملی نخبگان چه کسانی هستند؟ به گزارش فیکس سرور، بنیاد ملی نخبگان با هدف توانمندسازی و مهارت افزایی استعدادهای فردی و گروهی صاحبان استعداد برتر، از توسعه فعالیتهای نخبگانی در راه نخبگی پشتیبانی می کند.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، بنیاد ملی نخبگان با هدف توانمندسازی، مهارت افزایی و ایجاد زمینه های رشد و شکوفایی حداکثری استعدادهای فردی و گروهی دانشجویان صاحب استعداد برتر، با اجرایی سازی «شیوه نامه شناسایی، رشد و تعالی دانشجویان صاحب استعداد برتر در راه نخبگی»، از توسعه فعالیتهای نخبگانی دانشجویان صاحب استعداد برتر در راه نخبگی پشتیبانی می کند.
بر این اساس، مبتنی بر رویکرد شناسایی فعال، اطلاعات حائزان شرایط از مراکز مرتبط استعلام و بدون احتیاج به ثبت درخواست ذی نفعان، برای هر یک در سامانه اطلاعاتی بنیاد ملی پرونده تشکیل می شود؛ سپس از حائزان شرایط برای ورود به مسیر نخبگی در بنیاد ملی دعوت به عمل می آید.

برگزیدگان المپیادهای دانش آموزی و دانشجویی، رتبه های برتر آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها، دانشجویان نمونه کشوری، برگزیدگان رویدادهای معتبر و همینطور سفارش شدگان از جانب اساتید/ نهادهای معتبر، همچون حائزان شرایط ورود به مسیر نخبگی بنیاد ملی نخبگان هستند.
در این طرح، هر یک از برگزیدگان بعد از انتخاب استاد راهبر، «برنامه توانمندساز» خود در راه نخبگی را با همکاری وی تدوین و اجرایی می کنند، «برنامه توانمندساز» شامل مجموعه فعالیتهایی است که در چهار بخش «تحصیلی»، «تخصصی و پژوهشی»، «مهارت های فردی و حرفه ای» و «فرهنگی و اجتماعی» متناسب با مقطع تحصیلی برگزیده و در قالب شیوه نامه، با همکاری استاد راهبر و برگزیده برای یک سال تحصیلی تدوین و اجرا می شود.
بنیاد ملی نخبگان، به منظور انجام فعالیتهای برنامه توانمندساز در راه نخبگی از جانب برگزیده، امکان بهره مندی از اعتبار و تسهیلاتی را فراهم می آورد. اعتبار مالی انجام فعالیتهای برنامه توانمندساز در اختیار استاد راهبر قرار می گیرد و صرفا برای انجام فعالیتهای برنامه توانمندساز برگزیده قابل هزینه است.
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بنیاد ملی نخبگان، متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر، می توانند مفاد «شیوه نامه شناسایی، رشد و تعالی دانشجویان صاحب استعداد برتر در راه نخبگی» را در وبگاه بنیاد ملی نخبگان به نشانی http: //bmn.ir (در بخش «میز خدمت»/ «تسهیلات و حمایت ها»/ «اجتماع دانشجویان و طلاب آینده ساز») مطالعه کنند.

منبع:

1403/01/02
15:28:59
0.0 / 5
201
تگهای خبر: پژوهش , دانش , دانشگاه , مهارت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین