سومین فراخوان جذب نخبگان و استعدادهای برتر در دستگاههای اجرایی کشور

سومین فراخوان جذب نخبگان و استعدادهای برتر در دستگاههای اجرایی کشور به گزارش فیکس سرور، سومین فراخوان جذب نخبگان و استعدادهای برتر در دستگاههای اجرایی، با هدف پشتیبانی از اشتغال و اثرگذاری ایشان در حل مسائل اساسی کشور شروع شد.


به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از بنیاد ملی نخبگان،  بنیاد ملی نخبگان در جهت مصوبه هیات وزیران در تاریخ 1400/12/02 در مورد جذب و نگهداری سرمایه انسانی استعداد برتر و نخبه در دستگاههای اجرایی و با هدف استفاده از ظرفیت نخبگانی به منظور حل مسائل اصلی کشور، مبادرت به اجرایی سازی شیوه نامه «شناسایی استعدادهای برتر به منظور جذب در دستگاههای اجرایی کشور» کرده است.
راهبردهای اصلی بنیاد در اجرای این آئین نامه، استفاده از ظرفیت نخبگانی، ارتقای روش های مدیریتی کشور و تکیه بر نیروی جوان و متخصص داخلی با عنایت به نقشه راه علمی کشور در بیانیه گام دوم انقلاب، ایجاد ارتباط میان اجتماع نخبگان و دستگاههای اجرائی به منظور حل مسائل اصلی کشور و نگهداشت نخبگان در چرخه خدمت رسانی به جامعه است.
متقاضیان حائز شرایط استفاده از این تسهیلات می توانند تا تاریخ 1402/11/15 جهت تشکیل و یا تکمیل پرونده و ثبت درخواست به سامانه ثبت نام به آدرس dana.bmn.ir مراجعه و اطلاعات خویش را در این سامانه بارگذاری کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.


 
منبع:

1402/11/03
15:37:57
0.0 / 5
317
تگهای خبر: دستگاه , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین