اندروید ۱۴ برای گوشیهای گلکسی کی از راه می رسد؟

اندروید ۱۴ برای گوشیهای گلکسی کی از راه می رسد؟ به گزارش فیکس سرور، انتظار می رود اندروید ۱۴ در کنفرانس سالانه طراحان گوگل رونمایی شود و نخستین بروزرسانی نسخه بتای One UI ۶.۰ سامسونگ که مبتنی بر اندروید ۱۴ امکان دارد، در اوت یا سپتامبر عرضه خواهد شد.به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، گوگل مقرر است در کنفرانس سالانه طراحان Google I/O، سیستم عامل اندروید ۱۴ را رونمایی کند و همان گونه که کاربران سامسونگ می دانند، این غول فناوری کره ای از اندروید ۱۴ بعنوان پایه برای بروزرسانی رابط کاربری One UI ۶.۰ استفاده خواهد نمود.

گوگل پیش از این، یک برنامه آزمایشی بتا برای اندروید ۱۴ را به اجرا گذاشته است و این سیستم عامل به زمان آغاز عرضه عمومی نزدیک شده است اما میان افزار One UI ۶.۰ سامسونگ چطور؟ چه زمانی میتوان انتظار داشت گوشیهای گلکسی، اندروید ۱۴ را دریافت نمایند.

میان افزار One UI ۶.۰ امکان دارد تا آخر سال منتشر شود

هر چند سامسونگ هنوز در رابطه با زمان قابل دسترس شدن One UI ۶.۰، خبر رسمی اعلام نکرده است اما با نگاهی به زمان بندی سال ۲۰۲۲ برای One UI ۵.۰، میتوان روند عرضه One UI ۶.۰ در سال ۲۰۲۳ را پیش بینی نمود.

در ابتدا، سامسونگ امکان دارد برنامه آزمایشی بتای One UI ۶.۰ با دسترسی محدود را اعلام نماید و دارندگان سری پرچمدار گلکسی اس ۲۳ در بازارهای منتخب، اولین کاربرانی خواهند بود که دعوتنامه می گیرند. سامسونگ امکان دارد برنامه آزمایشی مبتنی بر اندروید ۱۴ را در اوت اعلام نماید و همان ماه یا در سپتامبر، عرضه نماید.

سامسونگ احیانا نسخه های آزمایشی برای سری گلکسی اس ۲۳ را در مدت چند هفته منتشر خواهد نمود. یادآور می شود که گلکسی اس ۲۲ قبل از آماده شدن نسخه نهایی برای عموم کاربران، پنج نسخه بتای One UI ۵.۰ را دریافت کرد.

همزمان، سامسونگ امکان دارد دستگاههای بیشتری شامل گوشیهای تاشو، سری گلکسی اس ۲۲ و احتمال گلکسی ای ۵۳ را به برنامه آزمایشی بتای خود اضافه کند.

اگر روند آزمایشی One UI ۶.۰ مشابه One UI ۵.۰ پارسال باشد، سامسونگ امکان دارد دوره آزمایشی را در اکتبر سال ۲۰۲۳ به پایان برده و نخستین نسخه عمومی اندروید ۱۴ برای سری گلکسی اس ۲۳ را منتشر کند. سری گلکسی اس ۲۲ امکان دارد نسخه عمومی One UI ۶.۰ را در نوامبر دریافت کند و دستگاههای دیگری که در برنامه آزمایشی بتای اندروید ۱۴ شرکت کرده اند، بروزرسانی نهایی عمومی را قبل از پایان سال دریافت خواهند کرد.

بر اساس گزارش وبسایت سام موبایل، به صورت خلاصه، نخستین بروزرسانی نسخه بتای One UI ۶.۰ مبتنی بر اندروید ۱۴ امکان دارد در اوت یا سپتامبر ارائه شود. سپس، بروزرسانی نهایی امکان دارد در اکتبر منتشر شود و تا آخر سال و تا اوایل سال ۲۰۲۴، دستگاههای گلکسی بیشتری آنرا دریافت کند. اما به خاطر داشته باشید که هم اکنون چیزی معلوم نیست و زمان بندی نرم افزار آزمایش نشده و منتشر نشده، هیچگاه قطعی نبوده است.
1402/02/23
09:54:15
0.0 / 5
322
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین