وزیر ارتباطات:

تصمیمی برای افزایش تعرفه تلفن همراه گرفته نشده است

تصمیمی برای افزایش تعرفه تلفن همراه گرفته نشده است به گزارش فیکس سرور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد افزایش تعرفه هزینه تلفن همراه گفت فعلاً تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده است.به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، عیسی زارع پور-وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- در مورد صحت و سقم ادغام پیام رسان های داخلی، اظهار داشت: طرحی با عنوان ادغام پیام رسان های داخلی نداریم؛ قرار بر اینست که تمام پلت فرم های داخلی به صورت متقابل به یکدیگر متصل شوند، مثل این که شما یکی از مشترکان ایرانسل باشید می توانید به رایتل و یا همراه اول تماس برقرار کنید.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، با تاکید به اتصال متقابل پلت فرم های داخلی؛ اظهار نمود: پیام رسان های داخلی به یکدیگر متصل می شوند به فرض مثال شخصی که از برنامه پیام رسان داخلی "بله" استفاده می نماید، می تواند به واسطه همان پیام رسان به کاربری که عضو پلت فرم فارسی دیگری همچون "ایتا" است پیام ارسال نماید و یا کسی که در سکوی"ایتا" عضو است به کاربرانی که از سایر پیام رسان ها همچون سروش پلاس و آی گپ استفاده می نمایند پیغام ارسال نماید.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با اتصال متقابل پیام رسان ها کاربران می توانند پلت فرم های داخلی مورد علاقه خویش را نصب کرده و با ارسال پیام به سایر پیام رسان های داخلی دیگر ارتباط برقرار کنند.

زارع پور اتصال پیام رسان های داخلی را از لزوم ها و الزامات شبکه های اجتماعی داخلی دانست و اظهار نمود: با نصب یک پیام رسان داخلی میتوان با سایر پلتفرم های داخلی ارتباط برقرار کرد همین مساله منجر به تقویت پیام رسان های داخلی خواهد شد.

عضو کابینه دولت سیزدهم در مورد افزایش تعرفه هزینه تلفن همراه به خانه ملت اظهار داشت: فعلاً تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده است.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مورد برداشته شدن فیلتر از پیام رسانه های خارجی، تصریح کرد: فیلترینگ شبکه های اجتماعی در اختیار وزارت ارتباطات نیست که بخواهد آنرا بردارد.

منبع:

1402/01/19
20:19:43
0.0 / 5
327
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین