ساز و کار قطع اینترنت در مناطق برگزاری کنکور چگونه است؟

ساز و کار قطع اینترنت در مناطق برگزاری کنکور چگونه است؟ به گزارش فیکس سرور، در جهت تصمیمات دریافت شده برای قطع اینترنت همراه در مناطق برگزاری کنکور سراسری در ایام پنجشنبه و جمعه، شیوه این کار به این شکل است که همه آنتن های BTS نزدیک حوزه های امتحانی در ساعتهای اعلام شده از جانب اپراتورهای موبایل، قطع می شود.به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، به دنبال برگزاری کنکور سراسری در ایام ۲۹ و ۳۰ دیماه سالجاری و دریافت تصمیم برای قطع اینترنت جهت پیشگیری از تقلب و لو رفتن سوال های کنکور، روز چهارشنبه پیامک هایی برای آگاهی ساکنان اطراف حوزه های برگزاری کنکور ارسال شده تا آنها از این مورد آگاه شوند.

در این پیام که از جانب سازمان سنجش ارسال شده گفته شده که به منظور پیشگیری از سو استفاده و تقلب برخی افراد سودجو و فرصت طلب و با ابلاغ شورای امنیت کشور، اینترنت حوزه برگزاری آزمون سراسری منطقه سکونت شما در بامداد روز پنجشنبه و جمعه این هفته قطع خواهد شد.

با اعلام خبر قطع اینترنت، در رابطه با ساز و کار و چگونگی این قطعی، سوال و ابهاماتی برای مردم بوجود آمده است.

همچنین این سوال مطرح شده که با عنایت به این که در اغلب محلات تهران حوزه های امتحانی برگزاری کنکور وجود دارد، آیا عملا اینترنت کل تهران تا ساعت ۱۱: ۳۰ قطع خواهد شد؟

اما طبق آنچه که اعلام شده، اینترنت صرفاً در حوزه های برگزاری کنکور به صورت نقطه ای، قطع می شود و اگر مشترکانی که پیامک مذکور را دریافت کرده اند، در ساعتهای اعلام شده، از محدوده های مذکور بیرون بروند، به اینترنت همراه دسترسی خواهند داشت یا برعکس اگر پیامک دریافت نکرده و بامداد پنجشنبه یا جمعه وارد محدوده مذکور شوند، اینترنت همراه نخواهند داشت؛ در واقع آنتنهای BTS نزدیک حوزه امتحانی قطع می شوند و این مورد صرفاً به شماره مشترک ربطی ندارد.

بر این اساس، سازمان سنجش آموزش کشور، پیش تر، محل و مناطق حوزه های برگزاری کنکور را به اپراتورها اعلام و ارسال کرده است و اپراتورها اینترنت را در ساعات و روزهای اعلام شده، قطع خواهند کرد.

منبع:

1401/10/29
16:24:58
0.0 / 5
317
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۲
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین