مدیر مخابرات منطقه مازندران:

توسعه خطوط ارتباطی با تعرفه گذشته امکان پذیر نبود

توسعه خطوط ارتباطی با تعرفه گذشته امکان پذیر نبود به گزارش فیکس سرور، مازندران مدیر مخابرات منطقه مازندران با اشاره به این که اصلاح نکردن تعرفه تلفن ثابت امر توسعه و نگهداری شبکه های ارتباطات را با چالش جدی مواجه کرده است، اظهار داشت: تامین تجهیزات حداقلی برای شرکت مخابرات با مشکل جدی روبه رو شده بود بنا بر این اصلاح تعرفه ضرورت داشت.علی نوروزی در گفت و گو با ایسنا، درباب پروسه اصلاح تعرفه ثابت شرکت مخابرات بصورت فعلی، اظهار داشت: در ۱۳ سال قبل هیچ نوع افزایش تعرفه ای در تلفن ثابت اعمال نشد که این امر عملا توسعه ارتباطات را در کشور با چالش جدی مواجهه کرده است.

وی اضافه کرد: باتوجه به زیان های هنگفتی که شرکت مخابرات متقبل شد در تابستان ۱۴۰۰ شورای رقابت تعرفه تلفن ثابت برای استان تهران را به مبلغ ۲۰ هزار تومان به ازای ۴۴۴ دقیقه مکالمه رایگان و برای مراکز استانها مبلغ ۱۵ هزار تومان به ازای۳۳۳۳ دقیقه مکالمه رایگان و در شهرستان ها به مبلغ ۱۰ هزار تومان به ازای ۲۶۰۰ دقیقه مکالمه رایگان را مصوب کرد تا قسمتی از هزینه های مخابرات را پوشش دهد.

مدیر مخابرات منطقه مازندران هزینه نگهداری هر خط تلفن را حدود ۳۰هزار تومان اعلام نمود و اظهار داشت: گرفتن مبلغ ۱۰هزار تومان با وجود هزینه نگهداری ۳۰هزار تومان برای یک خط تلفن حتی پوشش تامین هزینه سرقت در سال را نمی دهد.

این مسئول اشاره کرد: به لحاظ افزایش چندین برابری نرخ دلار، تجهیزات مخابراتی و نیز حل مشکلات و معضلات شرکت مخابرات تنها راه بهبود کیفیت نگهداری شبکه های موجود و توسعه سیستم های مخابراتی با اصلاح تعرفه امکان پذیر است که مصوبه آن هم ابلاغ گردید.

نوروزی با اشاره به این که اصلاح نکردن تعرفه تلفن ثابت امر توسعه و نگهداری شبکه های ارتباطات را با چالش جدی مواجه کرده است، تصریح کرد: تامین تجهیزات حداقلی برای شرکت مخابرات با مشکل جدی روبه رو شده بود بنا بر این اصلاح تعرفه ضرورت داشت.

وی با اشاره به مهم ترین اقدامات مخابرات منطقه مازندران، اظهار داشت: از شروع سال جاری تا حالا تعداد ۷۵ سایت جدید در استان نصب و۳۰۵ سایتG۴ در استان به راه افتاده است.

نوروزی به اجرا و توسعه ارتباطات و پایداری شبکه ارتباطی پروژه پروتکشن استانی در غرب و شرق مازندران به طول حدود ۳۰۰ کیلومتر اشاره نمود و اضافه کرد: فیبرنوری برای تعداد ۱۸۳ سایت همراه اول اجرائی شد تا تکنولوژی G۴را اجرائی کند.

وی با اعلان اینکه دراجرای طرح توسعه خطوط ارتباطی حدود ۵۰۰ کیلومتر فیبرنوری USO در نقاط محروم مازندران اجرائی شد، اشاره کرد: اصلاح تعرفه تلفن ثابت و اجرای آن مزایای بسیار زیادی برای مازندران دارد. ابتدا به مشترک امکان استفاده رایگان از تلفن ثابت به میزان ۴۴۴۴ دقیقه از تلفن ثابت به ثابت و ثابت به همراه اول را می دهد. این اقدام هزینه تلفن ثابت را ۱۵ تا ۲۰ برابر از هزینه تلفن همراه ارزان تر می کند.
1401/09/24
13:38:28
0.0 / 5
365
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین