توسعه و ارتقای شبکه ارتباطی در شهرهای اهواز و هفت تپه

توسعه و ارتقای شبکه ارتباطی در شهرهای اهواز و هفت تپه خوزستان مدیر مخابرات خوزستان از توسعه و ارتقاء شبکه ارتباطی در شهرهای اهواز و هفت تپه اطلاع داد و اظهار داشت: مشترکان این شهرها از تبادل اطلاعات دیتایی با سرعت بالا برخوردار شدند.رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: با اقدامات انجام شده از جانب شرکت مخابرات خوزستان، شبکه ارتباطات سیار در شهرهای اهواز و هفت تپه توسعه و ارتقا یافت.

وی اضافه کرد: با هدف توسعه و رفع نیازهای ارتباطی و پوشش حداکثری شبکه ارتباطی همراه و همینطور تقویت و رفع نقاط کور، سایت پر سرعت تلفن همراه از پروژه توسعه فاز ۸ پلاس ارتباطات سیار در اهواز و هفت تپه نصب و افتتاح شد.

مدیر مخابرات خوزستان خاطرنشان کرد: بر این اساس تکنولوژی های نصب شده بر روی این سایت پرسرعت، ۲G - ۳G - ۴G هستند و مشترکان در این شهرها می توانند از تبادل اطلاعات دیتایی با سرعت بالا برخوردار شوند.

فلاح زاده افزود: با وارد مدار شدن این سایت پرسرعت، علاوه بر پایداری و تقویت شبکه و همینطور رفع نقاط کور، سرعت تبادل اطلاعات مشترکان دیتای شبکه تلفن همراه افزایش پیدا کرده است.

وی اظهار داشت: در تلاش هستیم تا شبکه ارتباطی دیگر مناطق استان خوزستان را هم از این سایت پرسرعت توسعه ای بهره مند نماییم و سرعت تبادل اطلاعات دیتایی را در مناطق مختلف استان ارتقا دهیم.
1401/05/15
20:20:53
0.0 / 5
318
تگهای خبر: ارتباطات , تكنولوژی , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین