تعداد مشترکان اینترنت موبایل از ۹۵ میلیون هم عبور کرد

تعداد مشترکان اینترنت موبایل از ۹۵ میلیون هم عبور کرد فیکس سرور: تعداد مشترکان اینترنت پهن باند سیار در کشور تا اختتام سه ماهه چهارم سال 1400 به بالای 95 میلیون و 869 هزار مشترک و ضریب نفوذ پهن باند سیار نیز به 114.06 درصد رسید.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، طبق آخرین آمار منتشرشده در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی تا اختتام سه ماهه چهارم سال ۱۴۰۰، تعداد مشترکان اینترنت پهن باند سیار به ۹۵ میلیون و ۸۶۹ هزار و ۲۵۲ مشترک رسیده، این در حالیست که تا اختتام سه ماهه سوم سال ۱۴۰۰، تعداد مشترکان اینترنت پهن باند سیار به ۹۱ میلیون مشترک رسیده بود. تعداد مشترکان به تفکیک اپراتور در جدول زیر آمده است.


مطابق این آمار، ضریب نفوذ اینترنت پهن باند سیار تا اختتام سه ماهه چهارم سال ۱۴۰۰، به ۱۱۴.۰۶ درصد رسیده است. این در حالیست که ضریب نفوذ اینترنت پهن باند سیار تا اختتام سه ماهه سوم سال ۱۴۰۰، به ۱۰۹.۲۷ درصد رسیده بود.
علت اشتراک بالای ارتباطات سیار و ضریب نفوذ آن در کشور این است که تعداد زیادی از شهروندان ایرانی به دلیلهای مختلفی از بیش از یک خط استفاده می نمایند یا تعدادی از خطوطی که خریداری نموده اند را بلااستفاده گذاشته اند و از سویی هم خود اپراتورها می توانند به سبب جلب مشتری و نفوذ در بازار این خدمات، به ارائه سیمکارت رایگان یا با قیمت نازل و غیره اقدام نمایند.1401/02/06
23:33:58
0.0 / 5
390
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین