تهدید اپراتور آمریکایی برای اخراج کارمندان واکسینه نشده

تهدید اپراتور آمریکایی برای اخراج کارمندان واکسینه نشده به گزارش فیکس سرور شرکت تی موبایل آمریکا کارمندانی که تا دوم آوریل به صورت کامل در مقابل بیماری کووید ۱۹ واکسینه نشده اند را اخراج می کند.به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، این اپراتور تلفن همراه بعد از انتشار نامه داخلی مدیر منابع انسانی، خبر منتشره در رسانه ها را تایید نمود. در این نامه به کارمندان تی موبایل اعلام گردید افرادی که تا ۲۱ فوریه تنها یک دوز واکسن را دریافت کرده باشند، به مرخصی بدون حقوق می روند.

سخنگوی تی موبایل به وبسایت انگجت اظهار داشت: دفاتر تی موبایل تنها به روی کسانی گشوده خواهد بود که به صورت کامل در مقابل کووید ۱۹ واکسینه شده اند و ما به اطلاع کارمندانمان رسانده ایم که باید تا دوم آوریل به صورت کامل واکسینه شوند. ما درک می نماییم که برای برخی از کارمندان این یک تصمیم شخصی است اما بر این باوریم که چنین اقدامی ما را در بهترین موقعیت برای پشتیبانی از جامعه تی موبایل قرار می دهد.

این شرکت به ورج اعلام نمود برای برخی از سمتهای شغلی و مکانها معافیتهایی وجود خواهد داشت. بعنوان مثال تی موبایل کارمندان خدمات مشتری را در صورت دریافت یک دوز واکسن تا ۲۱ فوریه به مرخصی بدون حقوق نمی فرستد. همینطور تکنیسین هایی میدانی و کارمندان فروشگاه هم مشمول این اجبار نمی شوند.

بر اساس گزارش انگجت، سایر شرکتهای فناوری بزرگ آمریکا هم مهلت های مشابهی برای کارمندانشان تعیین کرده اند. بعنوان مثال کارمندان گوگل تا ۱۸ ژانویه فرصت داشتند اطلاعات وضعیت واکسیناسیون خویش را اعلام کنند. این شرکت افرادی که حاضر نشوند واکسن تزریق کنند یا دلیل معتبری برای عدم تزریق عرضه نکنند را به مدت ۳۰ روز در مرخصی با حقوق قرار می دهد و سپس این افراد را به مدت شش ماه در مرخصی بدون حقوق قرار می دهد و در نهایت در صورت عدم رعایت این سیاست، اخراج می کند.
1400/11/10
22:04:34
0.0 / 5
691
تگهای خبر: اپراتور , خدمات , دانش , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین