نخستین مركز آی ایكس كشور در اصفهان

نخستین مركز آی ایكس كشور در اصفهان به گزارش فیكس سرور مدیر كل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان با اشاره به راه اندازی نخستین مركز IX كشور در اصفهان، اظهار داشت: دولت الكترونیك هنوز به صورت كامل در استان اصفهان محقق نگردیده است.


به گزارش خبرنگار ایسنا، جعفر مطلب زاده امروز (دوشنبه) در نشست خبری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی كامپیوتر و اتوماسیون اداری اصفهان در جمع خبرنگاران، با اشاره به اینكه دولت از این حوزه حمایت می كند، اظهار نمود: در این دوره از نمایشگاه تلاش شده تا از شركت های خارجی برای ارتقا فضای نمایشگاهی دعوت شود.
وی با اشاره به اینكه دولت الكترونیك به دو بخش خدمات دستگاه ها به مردم و خدمات درون بخشی دستگاه ها تقسیم می شود، اضافه كرد: در این نمایشگاه شركت های داخلی تولیدات خویش را عرضه می كنند، اما در سطح شهر واحدها این حوزه تولیدات خارجی را به فروش می رسانند كه ممكن است برای افراد جذابیت بیشتری داشته باشد.
مدیر كل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان با اشاره به اینكه خدمات مورد نیاز برای عرضه به مردم شناسایی شده است، خاطرنشان كرد: این خدمات در قالب وب سایت های نهادهای دولتی و خدمات مورد نیاز آنها در دسترس مردم قرار می گیرد و البته امیدواریم خدمات بین دستگاهی هم كامل شود.
مطلب زاده افزود: هم اكنون ۱۱ دستگاه به مركز تبادل اطلاعات متصل هستند و امیدواریم در اصفهان هم دستگاه ها از این مساله عقب نیفتند. دولت الكترونیك هنوز به طور كامل در استان اصفهان محقق نشده است، اما با پیگیری های انجام شده به سمت اجرای آن در حركت هستیم.
وی اظهار داشت: اینترنت موبایل جای خویش را در میان مردم باز كرده است و اپراتورهای موبایل خدمات و سرویس های مختلفی را به مردم ارائه می دهند.
مدیركل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اصفهان اظهار نمود: مسئولان ارشد استان به تحقق دولت الكترونیك نگاه ایده آلی دارند و مدیریت استان در این خصوص به جد دنبال اجرایی شدن كامل دولت الكترونیك است.


 

1396/07/17
23:45:57
5.0 / 5
5150
این مطلب را می پسندید؟
(2)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین