ساخت یخچالی که کمبود مواد غذایی را اطلاع می دهد

ساخت یخچالی که کمبود مواد غذایی را اطلاع می دهد به گزارش فیکس سرور آمازون سرگرم کار برای ساخت یک یخچال هوشمند است که می تواند مواد را کنترل کرده و در صورت کمبود، به دادن سفارش خرید آنها کمک نماید.به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، گروهی که سیستم Amazon Go (فروشگاه بدون صندوق) را طراحی کرد، مسئول این پروژه شده است که حداقل در دو سال قبل در دست طراحی بوده است. سیستم Amazon Go اقلامی که خریدار در فروشگاه برمی دارد را مونیتور کرده و به هنگام خروج آنها پول مواد خریداری شده را از حساب خریدار کسر می کند. اعضای تیمهای آمازون فِرِش و Lab۱۲۶ هم در پروژه یخچال هوشمند مشارکت دارند.

این یخچال موادی که داخلش قرار دارد را مونیتور می کند و عادتهای خرید شما را دنبال می کند. اگر موادی کم باشد، یخچال به شما اطلاع داده و سفارش آن از سرویسهای خرید مواد غذایی آمازون را راحتتر کرده و به افزایش فروش این بخش آمازون هم کمک می نماید. این یخچال می تواند پیشنهادهای دستور غذا هم عرضه کند که اگر فراموش کرده اید برخی از مواد به تاریخ انقضایشان نزدیک می شوند، برای شما مفید خواهد بود.

بیزنس اینسایدر به نقل از منابع آگاه نوشت: خود آمازون این یخچال را نمی سازد و به دنبال همکاری با یک تولیدکننده دستگاههای برقی است. این احتمال وجود دارد که این یخچال به کنترل صوتی الکسا هم مجهز شود. با عنایت به اینکه آمازون الکسا را در همه نوع محصولی از رباتهای خانگی گرفته تا تلویزیونهایش قرار داده، تعجبی نخواهد داشت که این یخچال پشتیبانی دستیار صوتی داشته باشد.

ظاهرا این شرکت سالانه ۵۰ میلیون دلار تابحال روی این پروژه هزینه کرده و هیچ تضمینی وجود ندارد که این یخچال به بازار راه پیدا کند و امکان دارد آمازون برنامه ساخت آنرا کنار بگذارد. با این وجود اگر یخچال هوشمند آمازون وارد بازار شود، مطمئن ارزان نخواهد بود. سخنگوی آمازون به وبسایت انگجت اظهار داشت: این شرکت درباره شایعات اظهارنظر نمی کند.

بر اساس گزارش انگجت، این یخچال هوشمند ایده کاملا جدیدی نیست. سامسونگ در سال ۲۰۱۶ یخچالی را معرفی نمود که به کاربر کمک می کرد مواد داخل آنرا بدون احتیاج به باز کردن در یخچال چک کند. با این وجود یخچال آمازون یک گام فراتر رفته و به شما اطلاع می دهد چه موادی درحال اتمام هستند و کمک می نماید موادی را سفارش دهید که در اکوسیستم فروشگاه آمازون وجود دارند.
1400/07/14
20:13:55
0.0 / 5
1117
تگهای خبر: دستگاه , سئو , سامسونگ , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین