بازگشایی دفاتر مایکروسافت به تاخیر افتاد

بازگشایی دفاتر مایکروسافت به تاخیر افتاد به گزارش فیکس سرور مایکروسافت به علت شیوع کرونای دلتا، تصمیم گرفت بازگشایی کامل دفاترش در آمریکا را تا زمان نامعلومی به تاخیر بیاندازد.به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، مایکروسافت در یک پست وبلاگ اعلام نمود با عنایت به ابهامات پیرامون کووید ۱۹، تصمیم گرفتیم تاریخ جدیدی را برای بازگشایی کامل دفاتر آمریکایی خود پیشبینی نکرده و گشایش دفاترمان را زمانی انجام دهیم که بر مبنای دستورالعمل سلامتی عمومی، ایمن باشد.

شرکت مایکروسافت اعلام نمود کارمندان هر دفتری در آمریکا هنگامی به محل کار خود بازخواهند گشت که همه دستورالعملهای دولت محلی محقق شده و محل مذکور به مرحله ششم از معیارهایی که این شرکت در مارس شرح داده بود برسد. رسیدن به مرحله ششم مستلزم آن است که کووید 19 دیگر بار مهمی برای جامعه محلی نباشد و به ویروسی مانند آنفولانزای فصلی تبدیل گشته باشد.

این غول نرم افزاری پیش تر اعلام نموده بود دفتر مرکزی ردموند و سایر دفاتر آمریکایی را به جای هفتم سپتامبر، در چهارم اکتبر (۱۲مهر) بازگشایی خواهد نمود. تاسیسات این شرکت در مارس سال ۲۰۲۰ بسته شدند. خیلی از کارمندان به دنبال دورکاری دائمی هستند. مایکروسافت سال قبل متعهد شد به همه کارمندانش اجازه دهد به صورت نیمه وقت دورکاری کنند و کارمندان این شرکت می توانند از مدیرانشان برای دورکاری تمام وقت یا نقل مکان به منطقه دیگری اجازه بگیرند.

بعضی از شرکتهای فناوری بزرگ بازگشت کارمندان به محل کار را به تاخیر انداخته اند و شرکتهایی نظیر اپل و فیسبوک انجام واکسیناسیون را به علت افزایش موارد مبتلا شدن به کووید ۱۹ در آمریکا، الزامی کرده اند. مایکروسافت یک ماه پیش اعلام نموده بود همه کارمندان خویش را ملزم خواهد نمود برای ورود به دفاتر آمریکایی این شرکت واکسینه شوند.

بر اساس گزارش رویترز، مایکروسافت اعلام نمود یک فرصت ۳۰ روزه به کارمندان به منظور آماده شدن برای بازگشت به محل کار خواهد داد. از ۱۸۱ هزار کارمند مایکروسافت، ۱۰۳ هزار نفر در ایالات متحده کار می کنند.
1400/06/20
11:21:40
0.0 / 5
595
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین