10 دقیقه مكالمه در هر اپراتور چند تومان است؟

10 دقیقه مكالمه در هر اپراتور چند تومان است؟ ۱۰ دقیقه مکالمه در هر یک از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل تعرفه متفاوتی دارد که از حداقل ۵۵۵ تا حداکثر ۸۹۹ تومان را شامل می شود.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، باآنکه ابزارهای زیادی برای ارتباط وجود دارد اما همچنان یکی از این راه ها برقراری تماس است و تلفن همراه هم یکی از مهم ترین نقش ها را ایفا می کند. هر یک از اپراتورهای همراه اول، ایرانسل و رایتل تعرفه های خویش را برای برقراری تماس دارند که در این گزارش به این تعرفه ها اشاره شده است.
تعرفه های مکالمه همراه اول
درحال حاضر تعرفه برقراری تماس با استفاده از سیمکارت های دائمی همراه اول به تلفن ثابت و همراه اول و همینطور به سایر اپراتورها، ۵۹.۹ تومان به ازای هر دقیقه مکالمه است. تعرفه برقراری تماس با سیمکارت های اعتباری همراه اول به تلفن ثابت و همراه اول و همینطور اپراتورهای دیگر هم ۸۹.۹ تومان به ازای هر دقیقه مکالمه است. البته معیار محاسبه تعرفه یک تماس بر مبنای ثانیه است. برای مثال هزینه یک تماس ۱۰ دقیقه ای با سیمکارت دائمی همراه اول، ۵۹۹ تومان و با سیمکارت اعتباری، ۸۹۹ تومان است.
تعرفه های مکالمه ایرانسل
در اپراتور ایرانسل، برقراری تماس داخل شبکه ایرانسل (از خطوط ایرانسل به خط ایرانسل دیگر) و همینطور برقراری تماس خارج شبکه ایرانسل (از ایرانسل به سایر خطوط همچون خطوط تلفن همراه و ثابت) برای سیمکارت های دائمی ۵۹.۹ تومان برای هر دقیقه یا ۰.۹۹ تومان برای هر ثانیه است. در سیمکارت های اعتباری هم این هزینه ۸۹.۹ تومان برای هر دقیقه یا ۱.۴۹ تومان برای هر ثانیه است. برای مثال ۱۰ دقیقه تماس تلفنی با سیمکارت های دائمی ایرانسل ۵۹۹ تومان و با سیمکارت های اعتباری ایرانسل، ۸۹۹ تومان است.
تعرفه های مکالمه رایتل
مبنای محاسبه تعرفه کلیه تماس ها در اپراتور رایتل هم مانند دو اپراتور دیگر بر مبنای ثانیه است. در سیمکارت های دائمی رایتل، برقراری مکالمه درون شبکه مجانی است و تماس صوتی برون شبکه ۵۵.۵ تومان به ازای هر دقیقه است. در سیمکارت های اعتباری رایتل هم برقراری مکالمه درون شبکه مجانی است و هر دقیقه مکالمه برون شبکه، ۸۸.۸ تومان هزینه دارد. درواقع ۱۰ دقیقه تماس تلفنی برون شبکه با استفاده از سیمکارت های دائمی رایتل ۵۵۵ تومان و با استفاده از سیمکارت های اعتباری، ۸۸۸ تومان است.
تعرفه های مکالمه شاتل موبایل
در سیمکارت های شاتل موبایل هم تعرفه برقراری تماسهای درون شبکه ۵۵.۵ تومان به ازای هر دقیقه مکالمه و برای تماسهای برون شبکه، این هزینه ۸۸.۸ تومان به ازای هر دقیقه مکالمه است. در شاتل موبایل هم معیار محاسبه تعرفه یک تماس بر مبنای ثانیه است. هزینه یک تماس ۱۰ دقیقه ای درون شبکه با شاتل موبایل، ۵۵۵ تومان و با هزینه تماس برون شبکه با شاتل موبایل، ۸۸۸ تومان می شود.
منبع:

1400/02/04
21:06:41
0.0 / 5
1035
تگهای خبر: اپراتور , موبایل , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین