شروع حمایت مالی پینترست از اینفلوئنسرها

شروع حمایت مالی پینترست از اینفلوئنسرها پینترست یک صندوق 500 هزار دلاری را برای پرداخت پول به گروه کوچکی از تولیدکنندگان محتوا که سابقه چندان شناخته شده ای ندارند، راه اندازی نمود.به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، از میان پلتفرمهای شبکه اجتماعی، پینترست ممکنست حداقل اتکا را به فرهنگ اینفلوئنسری در رابطه با اینستاگرام، یوتیوب و سایرین داشته باشد. اما این روند در حال تغییر است. سپتامبر گذشته این شرکت استوری پین و پروفایلهای تولیدکننده محتوا را اضافه کرد که هر دو برای آسان تر کردن نمایش پروژه های اینفلوئنسرها و جذب مخاطب طراحی شده اند.

اکنون پینترست این تلاشها را یک گام دیگر پیش خواهد برد. این شرکت "صندوق تولیدکننده محتوا" را راه اندازی کرده است تا به گروه کوچکی از اینفلوئنسرها برای تولید محتوا در این پلت فرم پول بپردازد. این صندوق ۵۰۰ هزار دلار پول نقد و رسانه برای گروه کوچکی از اینفلوئنسرها در سال ۲۰۲۱ فراهم خواهدنمود. اما این شرکت می خواهد تا آخر سال افراد بیشتری را به این برنامه اضافه کند.

پینترست با این صندوق، تازه ترین شرکتی می شود که اینفلوئنسرها را با حمایت مالی مستقیم جذب می کند. تیک تاک سال قبل یک صندوق ۲۰۰ میلیون دلاری راه اندازی نمود و اسنپ چت تحت "ابتکار اسپات لایت"، به کاربرانی که بیشترین ویدئو های محبوب را تولید می کنند، میلیونها دلار پرداخت کرد. رویکرد پینترست در مقایسه با تلاشهای مذکور، اندک به نظر می آید. اما این شرکت روشن کرده که در کوشش برای ایجاد فرهنگ اینفلوئنسر متفاوتی نسبت به پلتفرمهای دیگر است.

به همراه این صندوق، پینترست سیاستهای جدیدی را برای تولیدکنندگان محتوا معرفی نمود که فراتر از دستورالعملهای فعلی این شبکه اجتماعی است. "دستورالعمل تولیدکننده محتوا" همه کاربران پینترست که به استوری پین دسترسی دارند را ملزم می کند با مجموعه قوانینی موافقت کنند که شامل راستی آزمایی و ایجاد یک فضای جامع است. دستورالعملهای مذکور، سیاستهای فعلی پینترست که نفرت پراکنی و اطلاعات سلامتی نادرست را منتشر می کند را تغییر نمی دهد.

بر اساس گزارش انگجت، همین طور پینترست قابلیتهای جدید کنترل دیدگاه ها را رونمایی نمود که کاربران را تشویق می کند اظهارنظرهای مثبت تری داشته باشند و هنگامی که یک پیام مقررات این شرکت را نقض می کند، هشدار می دهد. این توانایی مشابه ابزارهای مورد استفاده توسط اینستاگرام و تیک تاک است که به کاربران قبل از ارسال دیدگاه های ناقض مقررات، هشدار می دهند.
1400/01/21
11:49:18
0.0 / 5
1033
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین