توسط یكی از شركتهای دانش بنیان ارائه شد

سرویس مركز تلفن مجازی برای پاسخگویی به تماسهای تلفنی به صورت دوركار

سرویس مركز تلفن مجازی برای پاسخگویی به تماسهای تلفنی به صورت دوركار فیکس سرور: یکی از شرکت های دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران با ارائه سرویس مرکز تلفن مجازی، این امکان را برای پرسنل شرکتها فراهم نموده است که به صورت دورکاری تماسهای تلفنی سازمان خودرا پاسخگو باشند.


محمد حق بین، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان در گفت وگو با ایسنا با اشاره به اینکه این شرکت در سه دپارتمان ویپ و شبکه نرم افزار و پردازش تصویر در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران از سال ۹۱ فعالیت می کند، در ادامه اظهار نمود: یکی از محصولات این شرکت یک مرکز تلفن مجازی است که امکانات لازم یک کسب وکار را جهت راه اندازی یک مرکز تلفن مرکزی فراهم می آورد.
ایشان سپس توضیح داد: مرکز تلفن مجازی ما این امکانات را بدون نیاز به خرید تجهیزات و محل نگهداری تامین می کند و این امکان فراهم می شود پرسنل شرکتها به صورت دور کاری تماسهای تلفنی سازمان خودرا پاسخگو باشند.

مدیر عامل این شرکت اضافه کرد: مرکز تلفن مجازی ما با پشتوانه بیش از ۱۰ سال تجربه فنی و رونمایی بعد از ۳ سال توانسته است در این عرصه بعنوان اصلی ترین مراجع ارائه دهنده این سرویس نقش آفرینی کند، اما متأسفانه نبود قوانین لازم و عدم آشنایی صاحبان کسب وکار با این قبیل فناوری ها از مهم ترین مشکلات این کسب وکار است.

حق بین، تحریم ها را فرصتی دانست که در آن زمان سرویس دهنده های بزرگ جهانی در حوزه خدمات ابری تلفن امکان سرویس دهی نداشته باشند، در ادامه اشاره کرد: این مساله بغیر از امکان تولید گروه های ارائه دهنده خدمات مرکز تلفن ابری از خروج داده های ارتباطی کسب وکار به خارج از کشور هم جلوگیری کرد.

وی درباره محدویت های کرونائی هم اظهار داشت: محدودیت های کرونا و ماهیت ابری این سرویس برای کسب وکارها این امکان را به وجود آورد که پاسخ دهندگان از هر کجا و هر تلفنی بتوانند پاسخگوی تماسهای تلفنی سازمان خود باشند.

مدیر عامل این شرکت افزود: مرکز تلفن مجازی می تواند بعنوان پلتفرمی برای پاسخگویی به مشتریان تمام کسب وکارها و استارت آپ ها به صورت تلفنی باشد.

حق بین تصریح کرد: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری می تواند تسهیلات لازم جهت استفاده از این سرویس جهت پارک های علم و فناوری، مراکز رشد شتابدهندگان و... به بهبود فضای کسب وکار کشور کمک شایان توجهی را بکند.

وی اشاره کرد: وزارت ارتباطات هم می تواند با حمایت جهت پایداری ارائه این سرویس و ایجاد شرایط قانونی در ماندگاری ارائه خدمات این چنینی کمک ویژه ای داشته باشد.

مدیر عامل این شرکت با اشاره به اینکه ما با سرویس مرکز تلفن مجازی و سامانه مدیریت و تجمیع اطلاعات ترافیکی در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه های نوآورانه (تلکام ۹۹) در غرفه پارک علم و فناوری دانشگاه تهران حضور یافتیم، اشاره کرد: مهم ترین پشتیبانی از کسب وکارها توسط تیم های مجری آن کسب وکار صورت می گیرد، کوشش های بی وقفه تیم ما هم توانسته است خیلی از کاستی های این حوزه را برطرف کند.

منبع:

1399/12/09
15:02:38
0.0 / 5
1141
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین