ایجاد بازار خدمات فناوری اطلاعات در ۹ حوزه

ایجاد بازار خدمات فناوری اطلاعات در ۹ حوزه فیكس سرور: بازار خدمات فناوری اطلاعات وابسته به شبكه فناوری و نوآوری معاونت علمی ریاست جمهوری در 9 بخش، محصولات و خدمات گوناگون را عرضه می كند.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، بازار خدمات و محصولات حوزه فناوری اطلاعات، امنیت اطلاعات، توسعه نرم‏ افزارها و دیگر حوزه ها در اختیار اعضای این شبکه قرار می گیرد. این خدمات توسط شرکت‏ ها و افراد متخصص فعال در این عرصه که بعنوان کارگزاران شبکه شناخته می‏ شوند، ارائه شده است.
نرم افزارهای سازمانی و اتوماسیون اداری، وب و میزبانی وب، خدمات ارتباطی و امنیت، تحلیل اطلاعات و داده، مدیریت و کنترل پروژه، خدمات زیرساخت، طراحی و توسعه نرم افزار و SEO، مدیریت منابع انسانی و خدمات مالی و حسابداری، همچون ۹ حوزه ای هستند که محصولات و خدمات در رابطه با آنها در بازار خدمات فناوری اطلاعات ارائه می شود.
برمبنای اعلام مرکز اطلاع رسانی معاونت علمی ریاست جمهوری، این شبکه برای خدمات دهی به اعضای شبکه، بازارهای متنوع دیگری را نیز به وجود آورده است. بازار خدمات کسب وکار و بازار تسهیلات مالی همچون این بازارها هستند. شبکه نوآوری و فناوری ایران با ابلاغ معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با رویکرد توسعه اقتصاد دانش‎بنیان شکل گرفته است. این شبکه خدمات بسیار متنوعی را به شرکتها و فعالان فناور عضو شبکه ارائه می کند.
منبع:

1399/09/13
19:48:53
5.0 / 5
1255
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین