شبكه اپراتور تلفن همراه ودافون در آلمان از كار افتاد

شبكه اپراتور تلفن همراه ودافون در آلمان از كار افتاد به گزارش فیكس سرور خدمات مخابرات و سرویس دیتای موبایل گروه ودافون در آلمان روز دوشنبه به دنبال مشكل تجهیزات كنترل با قطعی گسترده روبرو شد اما این شركت از بازگشت فعالیت به وضعیت عادی اطلاع داد.به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، واحد آلمانی شرکت انگلیسی ودافون که بیشترین تعداد کاربران را در اروپا دارد، اعلام نمود شبکه این شرکت در چندین منطقه در ساعت یک و ۵۰ دقیقه بعدازظهر به وقت محلی با مشکلاتی روبرو شد و دسترسی بیشتر از ۱۰۰ هزار کاربر تلفن همراه قطع شد.

ودافون دویچه لند اعلام نمود این مشکلات روی شبکه های نسل دوم، سوم و چهارمین و همینطور اپلیکیشن ودافون من و خدمات وب تأثیر گذاشته است. سایر اپراتورها شامل دویچه تلکام و واحد O۲ تلفونیکا هم اختلالاتی را تجربه کردند.

طبق گزارش رویترز، اطلاعات سایت "داون دکتور" افزایش شدید قطعی در مناطقی شامل برلین، هامبورگ، مونیخ، کلن، فرانکفورت و شهرهای دیگر آلمان را نشان داد.

ودافون اعلام نمود مشکلات شبکه این شرکت ناشی از اختلال تجهیزات کنترل در مونیخ، فرانکفورت و برلین بوده است. مشترکانی که دسترسی شان به شبکه قطع شده بود در ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بعدازظهر به شبکه وصل شدند و ترافیک شبکه تا ساعت ۵ بعدازظهر عادی شد.

ودافون با بیان این که کارشناسان فنی این شرکت در حال ریشه یابی مشکل و کنترل عناصر شبکه در ساعات آینده هستند، از مشتریانش عذرخواهی نمود.

بر اساس گزارش تلکام لید، سازمان مخابراتی VATM پیشبینی کرده که درآمد موبایل ودافون در سال ۲۰۲۰ در آلمان به پنج میلیارد یورو بالغ شده و سهمش از بازار این کشور به ۱۹.۳ درصد می رسد و در رتبه سوم بعد از دویچه تلکام با ۳۱.۷ درصد سهم و تلفونیکا دویچه لند با ۲۵.۵ درصد قرار می گیرد.
1399/09/05
13:50:25
5.0 / 5
1068
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین