آمار شماره های ثبت شده به اسم خودرا بگیرید

آمار شماره های ثبت شده به اسم خودرا بگیرید فیكس سرور: مشتركان برای آگاهی از خدمات مخابراتی  كه به نامشان ثبت شده می توانند به سامانه استعلام تعداد خدمات مشتركین اپراتورهای مخابراتی در سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مراجعه و از شماره هایی كه از آنها آگاهی ندارند، سلب مالكیت كنند.


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا، با مراجعه به سامانه ی استعلام تعداد خدمات مشتركین اپراتورهای مخابراتی، می توان تعداد تمامی خدمات مخابراتی كه به نام شما ثبت شده است، را استعلام كرد. نتیجه ی این استعلام به خط تلفن همراه اعلام شده توسط افراد پیامك می شود. بدین سبب حداقل باید در یكی از اپراتورهای تلفن همراه، یك سیمكارت با كد ملی (شناسه هویتی) افراد ثبت شده باشد.
در فاز اول طرح، تعداد سیمكارت ها در اپراتورهای تلفن همراه اعلام می شود و در فازهای بعد، تعداد سایر خدمات مخابراتی مانند ADSL، تلفن ثابت، TD-LTE، وایمكس نیز برای آنها ارسال خواهد شد. در صورت دریافت استعلام از سامانه و مشاهده ی مغایرت، مشترك می تواند بعد از مراجعه به دفاتر با بیان شماره های تحت مالكیت خود كه از وجود آنها اطلاع دارد، متقاضی سلب مالكیت سایر شماره های ثبت شده به نام خود شود.
درنهایت درصورت همخوانی اطلاعات ورودی با اطلاعات ثبت شده در سامانه، نتایج ازطریق پیامك با نام CRA.ir برای شما ارسال خواهد شد. عدم دریافت پیامك و یا وجود هرگونه مغایرت ممكنست به این دلیلهای باشد: درصورتی كه روز گذشته بوسیله وب سایت یا پیامك به شماره ۳۰۰۰۱۵۰ از سامانه استعلام گرفته باشید، بعضی از خدمات در اختیارتان به نام شما ثبت نشده باشد، اطلاعات هویتی برای بعضی از خدمات در اختیارتان فاقد شناسه هویتی بوده یا شناسه هویتی ثبت شده صحیح نباشد، همه یا بعضی از خدمات خودرا بدون رعایت «ضوابط و مقررات تغییر نام» به دیگران واگذار كرده باشید و یا تعدادی سرویس به نام شما و البته بدون اطلاع شما در بانك اطلاعاتی اپراتورها ثبت شده باشد.
البته كاربران نمی توانند به این سامانه مراجعه نموده و از شماره هایی كه به نامشان ثبت شده و از وجود آنها اطلاع ندارند، باخبر شوند، برای اینكه اعلام شماره ها به مشترك غیرقانونی است؛ بدین سبب افراد فقط می توانند متقاضی سلب مالكیت سایر شماره هایی كه از وجود آنها اطلاعی ندارند، از خود باشند. همین طور در صورتیكه مراجعه كننده به دفاتر، متقاضی سلب مالكیت خط تحت مالكیت خود باشد به نحوی كه خط مذكور به اپراتور بازگردانده شود، به استثنا بدهی احتمالی خط دریافت هرگونه هزینه ای از مراجعه كنندگان تخلف شمرده می شود. سایر موارد مطابق با تعرفه مصوب مستلزم پرداخت هزینه است.
منبع:

1399/02/01
14:10:01
5.0 / 5
2742
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین