توصیه های اسكات كلی فضانورد صاحب نام ناسا در روزهای كرونایی

چگونه با قرنطینه كنار بیاییم؟

چگونه با قرنطینه كنار بیاییم؟ فیكس سرور چگونه با قرنطینه كنار بیاییم؟


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا و به نقل از بیزینس اینسایدر، با توجه به شیوع بیماری كووید-۱۹ مردم برخی كشورهای جهان در قرنطینه هستند و برخی دیگر هم برای محافظت از خود و خانواده هایشان و جلوكیری از ابتلای آنها به این بیماری در خانه مانده اند اما این در خانه ماندن برای برخی افراد چندان خوشایند نیستند و به شكلی به سختی می توانند با ان كنار بیایند طی این مطلب یك فضانورد سرشناس كه ۳۴۰ روز را در فضا گذرانده ۳ پیشنهاد برای كنار آمدن با مبحث قرنطینه و در خانه ماندن عرضه كرده است.
"اسكات كلی" بعنوان بخشی از یك مطالعه ناسا۳۴۰ روز را در سال های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ در ایستگاه فضایی بین المللی گذراند. وی طی این مدتی كه در فضا بود از دوستان و خانواده خود دور بود.حال این فضانورد سه نكته را برای كنار آمدن با در خانه ماندن برای افراد ارئه كرده كه به شرح زیر است:
۱. بیش از اندازه كار نكنید
در این دوره امكان دارد برخی افراد كه نمی توانند به محل كار خود بروند كارهایشان را در خانه انجام دهند و برای انجام آنها ساعت ها زمان صرف كنند كه این كار صحیح نیست و آنها می بایست از كار كردن بیش از اندازه اجتناب كنند. كلی اظهار داشت: تلاش كنید برنامه ای را در نظر بگیرید تا روزهایتان تكراری و یكنواخت نباشند. این برنامه شامل داشتن خواب مناسب زمانی معین برای شروع و متوقف كردن كار است.
یكی از دلایلی كه عملكرد كارمندان دوركار از كارمندان حاضر در اداره بهتر است این است كه آنها در خانه هستند بنابراین ترجیح می دهند زمان بیشتری كار كنند و همانند اداره زمانی معین برای ورود به محل كار و شروع كار و تمام شدن آن ندارند. هنگامی كه این روزها در یك مكان هستید و همزمان كار هم می كنید بیش از اندازه انجام دادن كار می تواند فرصت لذت از زندگی را از شما بگیرد ازاین رو بدانید چه موقع باید از كار فاصله بگیرید.
۲. یك سرگرمی جدید برای خود پیدا كنید
با لغو رویدادهای اجتماعی و برنامه ها، امكان دارد وقت بیشتری برای انجام یك كار یا سرگرمی داشته باشید. یكی از كارهایی كه انجام آن برای سلامتی مغز شما مفید می باشد می تواند تعمیر وسایل یا ابزاری باشد كه از كار افتاده اند.
"اسكات كلی" كتاب های فیزیك را با خودش به ایستگاه فضایی بین المللی برده بود. وی در اینباره اظهار داشت: آرامش را می توانید در كتاب های فیزیك پیدا كنید.
كلی به جای سفارش از آمازون، افراد را ترغیب به خرید كتاب از كتابفروشی هایی كه فروشگاه آنلاین دارند و می توانند در این مدت كه افراد در خانه هستند برایشان كتاب ها را درب منزل ارسال كنند، كرده است.
وی اظهار داشت: با این كار شما از این كتاب فروشی ها هم حمایت كرده اید. همینطور یكی دیگر از كارهایی كه می توانید طی این مدت انجام دهید یادگیری و نواختن یك ساز است و یا اینكه اصول اولیه یك زبان جدید را یاد بگیرید.
۳. برقراری تماس تصویری با دوستان و خانواده
اگر نمیتوانید افرادی را كه دوست دارید در این مدت ملاقات كنید و از نزدیك آنها را ببینید بهترین گزینه برقراری تماس تصویری با آنهاست.
كلی اظهار داشت: حتی با وجود اینكه من فرمانده یك ایستگاه فضایی بودم، هیچگاه فرصت برقراری تماس تصویری با خانواده و دوستانم به صورت ویدئو كنفرانس را از دست ندادم.
باآنكه تماس تصویری نمی تواند به صورت كامل جایگزین ملاقات حضوری با دوستان شود اما می تواند به افرادی كه در خانه هستند كمك نماید بهتر با تنهایی كنار بیایند و بدین سان روحیه آنها هم تقویت می شود. همینطور یكی دیگر از كارهایی كه افراد می توانند انجام دهند تماشای فیلم است.1399/01/18
21:24:07
5.0 / 5
4019
تگهای خبر: آنلاین , فروش , هاست
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین