كدپستی ۱۰ رقمی برای استارتاپ ها صادر می شود

كدپستی ۱۰ رقمی برای استارتاپ ها صادر می شود به گزارش فیكس سرور با هدف توسعه تبادل الكترونیكی اطلاعات و پاسخگویی الكترونیكی به استعلامات مورد نیاز دستگاه های اجرایی از راه شبكه ملی تبادل اطلاعات، شركت های استارتاپی مستقر در فضاهای اشتراكی، مراكز رشد و شتاب دهنده ها كد پستی ۱۰ رقمی دریافت می كنند.


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا، این مهم با امضای تفاهم نامه ای میان شركت ملی پست و سازمان فناوری اطلاعات ایران در كشور اجرا می گردد. تخصیص كدپستی به شركت های استارتاپی درخواست كننده از راه سامانه سازمان فناوری اطلاعات ایران صورت خواهد گرفت. در واقع اختصاص كد پستی به شركت های استارتاپی مستقر در فضاهای اشتراكی و مراكز رشد و شتاب دهنده آغازگر استقامت زنجیره خلق ارزش و فعالیت اقتصادی این زیست بوم است.
این تفاهم نامه در جهت اجرایی كردن ماده ۱۰ آئین نامه نوآفرین در مورد تبادل الكترونیكی اطلاعات و پاسخگویی الكترونیكی به استعلام های موردنیاز دستگاه های اجرایی از راه شبكه ملی تبادل اطلاعات امضاء شد.
بر مبنای اعلام معاونت علمی، اختصاص كد پستی به ازای هر میز در مكان های اشتراكی مراكز رشد و شتاب دهنده، نقطه آغاز فعالیتهای بعدی استارتاپ ها در اموری از قبیل كد بیمه، مالیات و غیره خواهد بود. این كد پستی ها هیچ تفاوتی با دیگر كد پستی ها ندارد و به صورت استاندارد و ۱۰ رقمی به كسب وكارهای نوپا تعلق می گیرد.
منبع:

1398/12/26
15:08:24
5.0 / 5
3552
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین