وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات

وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات فیكس سرور: رییس كمیسیون عمران مجلس اظهار داشت آذری جهرمی هزینه های فراوانی برای دسترسی مردم به گردش آزاد اطلاعات و فضای مجازی داده است.به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا، محمدرضا رضایی كوچی در جلسه بعدازظهر امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در موافقت با وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات، كاهش نرخ سرویس های ارتباطی به ویژه كاهش قیمت اینترنت خانگی توسط آذری جهرمی را در خور تحسین دانست.
نماینده مردم جهرم در مجلس افزود: ایشان موفق به كاهش 15 درصدی هزینه های غیر ضرور و افزایش 20 درصدی درآمد شركت ارتباطات زیرساخت شد، اگر درآمد 600 میلیارد تومانی این شركت را هم به این درصد بیفزاییم درآمد شركت ارتباطات زیرساخت 50 درصد افزایش یافته است.
وی تصریح كرد: توجه به صیانت فرهنگی و دغدغه های مرتبط با فضای مجازی در برنامه های ایشان به خوبی گویاست.
رضایی با اشاره به سابقه خانوادگی ایشان، گفت: ایشان در خانواده ای معمولی با سطح زندگی متوسط است. ایشان آقازاده نبود بلكه فرزند یك كارمند ساده است. ایشان با تلاش و كوشش خود به این جایگاه رسیده است. ایشان از خانواده ای متدین و مذهبی جهرمی هستند. خانواده ایشان ولایت مدار هستند و پدر ایشان از طبقه متوسط و زحمت كش است، یكی از برادران ایشان شهید و دیگری هم جانباز بود كه فوت كرد. ایشان داماد یك كارمند بازنشسته شركت نفت در جنوب استان فارس است و به خانواده های خاص تعلق ندارد.
رییس كمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: كسی كه سكاندار وزارت ارتباطات می شود، اهمیت دارد كه تسلط كاملی بر ظرفیت های این وزارتخانه داشته باشد. فهم بالای ایشان در حوزه كسب و كار در فناوری اطلاعات و ارائه تحلیل های درست و دقیق از بازار این صنعت در كسب موفقیت های ایشان تاثیر بسزایی داشته است. استفاده از مدیران این حوزه، قدرت بیشتری به ایشان داده است. ایشان از نظر علمی جزو نخبگان كشوری است. ایشان در شبكه جهانی اینترنتی، ارتباطات بین الملل و صوت و دیتا مهارت دارد. كسب رتبه برتر در كنفراس برق از امتیازات این جوان است. ارتباط فعال با استارت آپ ها در كنار بهره مندی از انرژی جوانی نقش موثری در پیشبرد برنامه های وزارتخانه خواهد داشت.
نماینده مردم جهرم در مجلس خاطرنشان كرد: یكی از افتخارات ایشان این است كه پاك دست و سالم هستند. این كه ایشان در یك منطقه متوسط در تهران زندگی می كند و این كه خانواده ی ایشان یك خانواده كارگر است نشان از سلامت مالی ایشان است. درك زندگی افراد كم برخوردار در كنار روحیه جهادی از ایشان شخصیتی خستگی ناپذیر ساخته است. ایشان با اقشار كم درآمد ارتباط دارد و درد آنها را می شناسد. نگاه ایشان به محرومان و مستضعفان نگاه مثبتی است.
رضایی با اشاره به عملكرد وزیر پیشنهادی، گفت: حضور ایشان در شركت ارتباطات زیرساخت موجب ایجاد تحولات بزرگ در زیرساخت ارتباطات كشور، 10 برابر شدن ظرفیت های مخابراتی، ارتقاء ظرفیت اینترنت كشور، افزایش كیفیت سرویس های شبكه ملی اطلاعات شده است. رشد فزاینده ای در این عرصه و ایجاد شور و شوق در فضای كسب و تقویت شركت های دانش بنیان با حضور ایشان تحقق یافته است. اجرای پروژه ملی با حضور ایشان در این شركت سرعت بیشتری پیدا كرده است.
رییس كمیسیون عمران مجلس تصریح كرد: عملكرد ایشان در حذف رفتارهای سیستماتیك ایجاد فساد و مبارزه با قاچاقچیان ترافیك بین المللی بهبود فرایندهای مالی چشم گیر است. ایشان بر مواد مربوط به وزارتخانه در برنامه ششم توسعه تسلط كاملی دارد. اقدام شجاعانه رییس جمهور در معرفی این مدیر جوان جای تقدیر فراوان دارد.

 

1396/05/24
23:42:49
5.0 / 5
5619
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین