صدها كارمند فیس بوك از شركت خود انتقاد كردند

صدها كارمند فیس بوك از شركت خود انتقاد كردند فیكس سرور: بیشتر از 250 نفر از كاركنان فیس بوك با ارسال نامه ای به ˮمارك زاكربرگˮ، این شركت را برای سیاست های تبلیغاتی خود مورد انتقاد قرار دادند.


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، طی یك ماه گذشته، فیس بوك به سبب اینكه به سیاستمداران اجازه داد تبلیغات نادرست و گمراه كننده منتشر كنند، مورد انتقاد قرار گرفت.
حال كارمندان این شركت از فیس بوك شكایت و انتقاد كرده اند. در این راستا بیشتر از ۲۵۰ نفر از كاركنان فیس بوك به مدیر خود یعنی "مارك زاكربرگ" و دیگر مقامات ارشد نامه ای نوشته اند و سیاست های تبلیغاتی این شركت را یك تهدید برای آن برشمرده اند.
در این نامه كارمندان فیس بوك مدعی شده اند كه انتشار اطلاعات غلط سبب می شود بی اعتمادی به این شركت افزایش یابد و صداقت در محیط آن تضعیف شود.
این افراد ۶ چاره را برای اصلاح اوضاع فیس بوك عرضه كرده اند كه یكی از آنها نگه داشتن استاندارد تبلیغات سیاسی در سطح دیگر تبلیغات ها است.
همین طور این كارمندان پیشنهاد دادند كه فیس بوك تبلیغات سیاسی را محدود كند و بطور كلی سیاست های روشن تری را مورد هدف تبلیغات خود قرار دهد.
فیس بوك هم در پاسخ به نامه این كاركنان گفته كه فضای فیس بوك برمبنای صراحت استوار است. بدین سبب ما از كارمندان خود ممنونیم كه افكار خود در این مساله مهم را مطرح می كنند.
ما همچنان متعهد هستیم كه سخنرانی های سیاسی را سانسور نكنیم. همین طور تلاش خودرا برای افزایش شفافیت در تبلیغات سیاسی ادامه خواهیم داد.1398/08/08
09:45:29
5.0 / 5
4822
تگهای خبر: فیس بوك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین