شناسایی مجرمان با كمك پایگاه داده مبتنی بر هوش مصنوعی

شناسایی مجرمان با كمك پایگاه داده مبتنی بر هوش مصنوعی فیكس سرور: پژوهشگران آمریكایی در نظر دارند تا با كمك هوش مصنوعی، پایگاه داده گسترده ای را برای شناسایی مجرمان عرضه كنند.


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا و به نقل از دیفنس وان، پژوهشگران "جامعه اطلاعاتی آمریكا"(IC) در جستجوی پایگاه داده ای هستند كه بتواند به آنها در آموزش كامپیوتر ها كمك نماید. آنها قصد دارند با استفاده از این پایگاه داده، الگوریتم های كامپیوتری را طوری آموزش دهند كه بتواند انسان ها را در شبكه های گسترده نظارت تصویری ردیابی كند.
در این پژوهش، باید گروه هایی حضور داشته باشند تا مجموعه داده های بهتری برای آموزش الگوریتم های بینش كامپیوتری عرضه كنند كه بتواند افراد را هنگام حركت در محیط های شهری بررسی كند. داده های آموزش داده شده می توانند توانایی این فناوری را در بررسی تصاویر دوربین های امنیتی بهبود بخشند و به ردیابی و شناسایی بهتر افراد مورد نظر كمك كنند.
بینش كامپیوتری، نوعی از هوش مصنوعی است كه به كامپیوتر امكان می دهد تا تصاویر و فیلم ها را تحلیل كند. هم اكنون خیلی از سازمان های امنیت عمومی جهت بررسی جرم های گوناگون، زیرساخت ها و رویدادهای مهم و همین طور شناسایی تروریست ها، از این فنآوری استفاده می نمایند.


داده هایی كه هم اكنون برای آموزش الگوریتم های كامپیوتری به كار می روند، آنقدر كم هستند كه توانایی كامپیوتر را باز در جهان واقعی محدود می كنند. هدف از نمایش پایگاه داده جدید این است كه پروسه آموزش كامپیوتر بهبود یابد و سیستم بینش كامپیوتری بتواند تصویر دوربین را در یك حوزه جغرافیایی گسترده بررسی كند.
منبع:

1398/02/24
23:21:39
5.0 / 5
4662
تگهای خبر: پژوهش , فناوری , كامپیوتر
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین