جهرمی:

قطع ارتباطات در برابر داعش

قطع ارتباطات در برابر داعش به گزارش فیكس سرور معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معتقد می باشد كه راهكار برخورد با داعش و منافقین بستن ارتباطات نبوده كه اگر ببندیم امروزه هزاران هزار ابزار ارتباطی دیگر موجود است، بلكه همیشه همراهی مردم باعث موفقیت ما می باشد.


محمدجواد آذری جهرمی - رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شركت ارتباطات زیرساخت - در واكنش به اظهارات اخیر یكی از مسوولان قضایی كه شبكه های اجتماعی همچون تلگرام را زمینه ساز نفوذ و پیشبرد اهداف گروه هایی مانند داعش در ایران دانسته بود، در اینستاگرام خود نوشت:"منافقین و داعش از یك ابزار ارتباطی استفاده كرده اند"؛ جمله ای خبری كه تحلیل شنونده از نحوه بیان گوینده این است كه بایستی با این ابزار ارتباطی برخورد كرد. تهدید وزیر ارتباطات هم چاشنی نشان دادن جدیت ما. بالاخره دستمان به وزیر می رسد اگر به داعش و منافقین و سرویس دهنده بیت المللی نمی رسد!
مجموع دنبال كنندگان منافقین كوردل و داعش در كشور چقدر است؟ خدمات مفید و دنبال كنندگان آن چقدر هستند؟ وقتی اینگونه بیان می كنیم دشمنان ما راهكار خوبی یاد می گیرند و آن هم اینكه برویم از نقاط قوت ایران استفاده كنیم، عده ای هستند كه آنها را خراب می كنند و در مردم نارضایتی ایجاد می شود و هدف ما چه چیزی بهتر از اینكه بین مردم و حاكمیت اختلاف ایجاد كنیم؟
راهكار برخورد با داعش و منافقین بستن ارتباطات نیست كه اگر ببندیم امروزه هزاران هزار ابزار ارتباطی دیگر موجود است. همیشه همراهی مردم باعث موفقیت ما بوده است. البته پیگیری همدلانه نه تهدید آمیز برای پاكسازی فضای مجازی هم ضروری است.
 

1396/05/07
15:14:39
5.0 / 5
5493
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین