شرط سنای آمریكا جهت استفاده از تشخیص چهره هوشمند

شرط سنای آمریكا جهت استفاده از تشخیص چهره هوشمند فیكس سرور: بنظر می رسد كه استفاده از احراز هویت هوشمند از افراد بدون كسب اجازه از آنها در سال های آینده با چالش و محدودیت های جدیدی روبرو شود.


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا، بنظر می رسد كه نمایندگان مجلس سنای ایالات متحده آمریكا در امتداد كوشش برای حفاظت از حریم خصوصی كاربران، پیشنهاد جدیدی را مطرح كرده و به دنبال تصویب قانونی برای پیشگیری از احراز هویت و تشخیص چهره افراد بدون كسب اجازه از آنها هستند.
این بدان معناست كه شركت های تجاری، افراد حقیقی و حقوقی حق نخواهند داشت بدون كسب اجازه شخصی از افراد به منظور رعایت حریم خصوصی و حفاظت از اطلاعات هویتی اشخاص و كاربران در امكان گوناگون، مبادرت به احراز هویت هوشمند یا تشخیص چهره با استفاده از فناوری های مربوطه كنند.
این سناتورها بر این باورند كه تشخیص چهره افراد به هر منظوری كه صورت گیرد، منجر به جمع آوری داده و اطلاعات مختلفی از آنها می شود كه بطور كلی ناقض حریم خصوصی افراد به حساب می آید.
طبق گزارش وب سایت the verge، فناوری تشخیص چهره و احراز هویت هوشمند یكی از آن دسته از تكنولوژی های جدیدی است كه مبتنی بر هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی بوده و با بهره گیری از الگوریتم های بیومتریك، از طرف غول های تكنولوژی و شركت های متعددی مورد استقبال بی نظیری واقع شده و در صنایع و محصولات مختلفی باز مورد استفاده قرار گرفته است.
همچون مهم ترین و اصلی ترین كاربردهای این فناوری نوین می توان به باز كردن قفل گوشیهای هوشمند، افزایش امنیت سایبری در گجت های هوشمند خانگی و احراز هویت در گیت های ورودی و خروجی فرودگاه های بین المللی اشاره نمود.1397/12/25
22:19:50
5.0 / 5
4323
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین