واكنش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به حاشیه های یك نامه

واكنش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به حاشیه های یك نامه فیكس سرور: سخنگوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در یكی از شبكه های اجتماعی نسبت به حاشیه های به وجود آمده درباره یك نامه واكنش نشان داد و نوشت: نامه ذكر شده محرمانگی ندارد و به صادركننده تذكر داده شده است.


به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا، «سید جمال هادیان طبایی زواره» روز جمعه در صفحه توئیتر خود نوشت: ماجرا به ابلاغیه مركز ملی فضای مجازی بازمی گردد. ارتباطی با فیلتر هم ندارد.خواسته اند كه این امكان فراهم شود تا اگر خانواده ای بسته اینترنتی بدون اینستاگرام بخواهد، امكانش فراهم باشد.
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در ایام اخیر در یكی از شبكه های اجتماعی نوشت: با عنایت به اعلام اختتام فرصت مستقل شدن هاتگرام و طلاگرام (تلگرام طلایی) تا آخر آذرماه از پیام رسان تلگرام نتیجه گیری می كنم شاهد اختلالاتی برای جدی شدن فیلترینگ باشیم.
امیر ناظمی در صفحه توئیترخود نوشت: فیلترینگ طی روزهای آینده سخت تر خواهد شد و ما هم در این مساله نقشی نداریم. من فقط اطلاع رسانی می كنم.
وی در مورد گمانه زنی برای فیلترینگ برای اینستاگرام نوشت: هنوز این مساله به تصویب مراجع مربوطه نرسیده است اما یك عده به شدت دنبال این اتفاق هستند.
این سوژه سبب شد عده ای در فضای مجازی به نامه ای در ارتباط با فیلتركردن اینستاگرام اشاره كنند كه از طرف رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات انتشار یافته است.
اما حالا سخنگوی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در این زمینه دست به روشنگری زد.
اقتصام**2078**1553


1397/10/01
15:50:30
5.0 / 5
4932
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین