مراقب نسخه های جعلی ثبت نام كارت سوخت باشید!

مراقب نسخه های جعلی ثبت نام كارت سوخت باشید! به گزارش فیكس سرور در حالیكه بهترین روش برای دریافت كارت سوخت هم اكنون رجوع به سایت و اپلیكیشن دولت همراه می باشد، برخی سودجویان به عرضه نسخه های جعلی این اپلیكیشن اقدام می كنند.


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایسنا، بعد از اعلام اتصال كارت سوخت به كارت بانكی، یكی از طریق های ثبت نام برای دریافت كارت سوخت، استفاده از زیرساخت های دولت الكترونیكی با رجوع به سایت و اپلیكیشن دولت همراه اعلام گردید.
در این راستا، محمدجواد آذری جهرمی - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات - درباره ی شیوه های دریافت كارت سوخت متصل به كارت بانكی با استفاده از دولت همراه در توییتر خود نوشت: در تهیه ⁧ كارت سوخت، انتخاب های مختلف برای دارندگان خودرو فراهم است. ⁧شیوه سنتی ⁩حضور در مراكز پلیس+۱۰ و عرضه اصل سند و كپی، اصل كارت خودرو و كپی، اصل كارت ملی و كپی و پرداخت وجه و انتظار دریافت پستی است، اما شیوه نوین، مراجعه به سایت دولت همراه و یا كد دستوری *4# بدون مدارك، هزینه و انتظار است.
از طرفی با عنایت به این كه همزمان با عرضه ی یك اپلیكیشن، برخی سودجویان اپلیكیشن های جعلی به بازار ارائه می دهند كه امكان دارد بدافزار باشد و یا از اطلاعات كاربران سوءاستفاده كند، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این زمینه اخطار داده است.
امیر ناظمی - رییس سازمان فناوری اطلاعات كشور - در صفحه توییتر خود با بازنشر توییت یكی از كاربران اخطار داد: برخی افراد با انتشار اپلیكیشن های جعلی ثبت نام كارت سوخت در تلگرام، مبادرت به سوءاستفاده از كاربران می كنند. یك نمونه از آنها، كاربر را با ترفند "ثبت نام كارت سوخت" به صورت ناخواسته در یك سرویس عضو و مبلغ ۵۰۰ تومان به صورت روزانه به قبض كاربر اضافه می كند.
وی در بازنشری دیگر درباره ی حذف نسخه های جعلی توضیح داد: چنانچه نسخه های جعلی را اشتباها دریافت كرده اید، هرچه سریع تر آنرا پاك كنید. جهت غیرفعال سازی سرویس دارای هزینه، روی همراه اول كد *800*1# (ستاره هشتصد ستاره یك مربع) را شماره گیری كنید. كاربران ایرانسل هم می توانند با استفاده از اپلیكیشن "ایرانسل من" سرویس های فعال را حذف نمایند.1397/09/07
21:45:20
5.0 / 5
4680
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین