ضرورت تولید بستر و فضای لازم برای بهره گیری از ظرفیت نخبگان جوان و خلاق

ضرورت تولید بستر و فضای لازم برای بهره گیری از ظرفیت نخبگان جوان و خلاق فیكس سرور: مراغه- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت مراغه با اشاره به نقش بسترسازی جهت استفاده از ابداعات و ابتكارات جوانان اظهار داشت: تولید بستر و فضای لازم برای بهره گیری از ظرفیت نخبگان جوان و خلاق ضروری بوده و باعث توسعه اقتصادی و اجتماعی جامعه خواهد شد.


به گزارش فیكس سرور به نقل از ایرنا، ایوب خیرالهی شامگاه پنجشنبه در آیین رونمایی از اختراعات توحید ولی نژند مخترع جوان مراغه ای در مجتمع عبدالقادر مراغی اضافه كرد: استفاده بهینه از استعدادهای جوانان این مرز و بوم با حمیات های دستگاه های اجرایی، بخش خصوصی و صنایع ممكن است.
وی ادامه داد: با حمایت از فناوری های نوین و خلاقیت و ابداعات نخبگان جوان، زمینه برای رشد و شكوفایی اقتصادی، تولیدی و صنعتی در منطقه تولید می گردد.
وی با اشاره به مزیت تولید استارت آپ ها در عصر حاضر اظهار داشت: اداره صنعت، معدن و تجارت این شهرستان در جهت بهره گیری و تولید فضای مشاركت بین نخبگان جوان، باشگاه و خانه ای برای این منظور برپا كرده و متولی تولید واحدهای استارت آپ در منطقه شود.
مخترع جوان مراغه ای و بنیانگزار گروه صنعتی فصنا هم در این آیین با اشاره به رونمایی از اختراع جدید خود اظهار داشت: قفسه های چرخان عمودی كه برای نخستین بار در خاورمیانه ابداع شده در مقایسه با نمونه های خارجی از هزینه كمتر، سهولت و تنوع بیشتری برخوردار می باشد.
توحید ولی نژند اضافه كرد: این قفسه های قابلیت تنظیم ارتفاع با ظرفیت 10 برابر بیشتر از قفسه های فعلی داشته و قابل استفاده در فروشگاه ها، انبارها، ادارات و واحدهای تولیدی و صنعتی است.
وی با اشاره به اختراع قبلی خود اضافه كرد: پرینتر سیمان برای نخستین بار در دنیا قابل استفاده برای سیمان كاری انواع نمای ساختمان در پنج نوع مختلف بوده كه باعث كاهش هزینه های عملیات ساختمانی می گردد.
وی با اشاره به اینكه گروه صنعتی فصنا از سال 92 فعالیت خویش را با تولید انبوه اختراعات خود شروع كرده افزود: هم اكنون با 2 سازمان و شركت برای خرید قفسه های چرخان عمودی تولید شده در این گروه عقد قرارداد شده است.
سرمایه گذار گروه صنعتی فصنا هم در این آیین با تاكید بر ضرورت حمایت از ایده ها و اختراعات نخبگان جوان اظهار داشت: بهره گیری از این ابداعات در قالب طرح های تولیدی و صنعتی باعث شكوفایی و رشد اقتصادی این شهرستان و منطقه خواهد شد.
رجبعلی خدایی اضافه كرد: هم اكنون تولید سه اختراع این جوان مراغه ای شامل پرینتر سیمان، كلایمر و قفسه های عمودی چرخان به صورت صنعتی و انبوه در این گروه صنعتی شروع شده و باعث اشتغال زایی برای منطقه خواهد شد.
به گزارش فیكس سرور به نقل از ایرنا، در این آیین از اختراع و ابداع این جوان مراغه ای با عنوان قفسه های چرخان عمودی رونمایی شد.
طرح قفسه های چرخان عمودی این مخترع جوان به شماره 73600 در اداره كل شركت ها ومالكیت های صنعتی، ثبت اختراع شده است.
وی تابحال موفق به ثبت 73 مورد اختراع و ابداع در شركت مالكیت های صنعتی ایران شده است.
شهرستان مراغه با حدود 250 هزار نفر جمعیت در 127 كیلومتری تبریز، مركز آذربایجان شرقی واقع است.
خبرنگار: ابراهیم مطلوبی*** انتشار: عیسی عطاپور
7487/3077


1396/09/26
23:34:34
5.0 / 5
5217
تگهای خبر: استارت آپ
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین