فراخوان مشترک بنیاد ملی علم و ستاد فناوری نانو و میکرو

فراخوان مشترک بنیاد ملی علم و ستاد فناوری نانو و میکرو فیکس سرور: در فراخوان مشترک بنیاد ملی علم ایران و ستاد توسعه فناوری نانو و میکرو از کارهای علمی، پژوهشی و توسعه ای در عرصه های «آزمون های تشخیص بر بالین»، «مدارهای مجتمع با کاربرد خاص»، «منسوجات هوشمند»، «محصولات مبتنی بر نانومواد نوظهور و آینده ساز» و «محصولات تقویت شده با هوش مصنوعی» حمایت می شود.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، بنیاد ملی علم ایران(INSF) و ستاد توسعه فناوری نانو و میکرو در راستای شتاب دهی به رشد و توسعه در ابعاد مختلف، طی فراخوانی از کارهای علمی، پژوهشی و توسعه ای در عرصه های «آزمون های تشخیص بر بالین(POCT)»، «مدارهای مجتمع با کاربرد خاص(ASIC)»، «منسوجات هوشمند(Smart textiles)»، «محصولات مبتنی بر نانومواد نوظهور و آینده ساز (MOFs or Biodegradable polymers or ۲D materials based products)» و «محصولات تقویت شده با هوش مصنوعی (AI enabled products)» حمایت می کنند.
طرح های مورد حمایت این فراخوان در قالب های طرح پژوهشی، طرح های پسادکتری و رساله دکتری است که مدت زمان رساله دکتری دو ساله، طرح های پسادکتری یک ساله و در نهایت طرح های پژوهشی حداکثر در طول مدت سه سال مورد حمایت قرار خواهد گرفت.
مجری طرح پژوهشی در این فراخوان باید عضو هیات علمی دانشگاه یا مراکز پژوهشی- تحقیقاتی کشور باشد. مسؤول طرح در دوره پسادکتری باید حتما عضو هیات علمی دانشگاه یا مراکز پژوهشی-تحقیقاتی کشور بوده و دارای مرتبه علمی حداقل دانشیار در رشته در رابطه با پروپوزال ارائه شده باشد. در مورد رساله ها، دانشجوی دکتری آزمون جامع خودرا با موفقیت گذرانده باشد. از تاریخ دفاع از موضوع رساله دکتری تا ثبت پیشنهاده تحقیقاتی در سایت بیش از یک سال و از زمان شروع دوره دکتری دانشجو بیش از سه سال تحصیلی نگذشته باشد. پژوهشگر باید نسخه نهایی پیشنهاده را که در دانشگاه تصویب شده برای فراخوان ارسال نماید.
از این فراخوان خروجی هایی همچون توسعه فناوری، توسعه نمونه اولیه محصول، تولید دانش فنی، ثبت اختراع و انتشار مقاله در مجلات معتبر بین المللی مدنظر خواهد بود.
این فراخوان از تاریخ ۱۱ تیر ماه تا ۱۱ مرداد ماه ۱۴۰۳ بمنظور شرکت متقاضیان و علاقه مندان طرح های پژوهشی انجام می شود. درخواست رساله دکتری نیز تا انتهای سال ۱۴۰۳ امکان پذیر است.
مبلغ حمایت
سقف حمایتی مشترک از طرح های پژوهشی: سقف پشتیبانی از طرح های پژوهشی حداکثر ۵۰۰ میلیون تومان است.
سقف حمایتی مشترک از طرح های پسا دکتری: کمک به پژوهشگر پسادکتری: ۸۰ درصد حقوق استادیار پایه یک (در سال جاری ۲۰۰ میلیون تومان)؛ کمک به مسئول طرح: ۲۵ میلیون تومان؛ کمک هزینه اجرای طرح: تا سقف ۹۰ میلیون تومان
سقف حمایتی مشترک از رساله های دکتری: کمک به دانشجو: ۱۳۵ میلیون تومان؛ کمک هزینه اجرای طرح: تا سقف ۶۰ میلیون تومان
طرح های پژوهشی دارای پشتیبان صنعتی و شرکت های دانش بنیان از اولویت برخوردار خواهند بود. طرح های مصوب مستلزم ارائه گزارش های پیشرفت برمبنای زمان بندی در طول اجرای طرح و تایید توسط ناظر هستند.
طرح های منتخب این فراخوان که با موفقیت به اجرا برسند، در ادامه در اولویت حمایت های آتی ستادهای توسعه فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهت توسعه محصول و کسب وکار خواهند بود.
به نقل از بنیاد ملی علم ایران، پژوهشگران جهت ثبت نام می توانند به آدرس rtms.insf.org مراجعه و بوسیله بخش متقاضیان/ پژوهشگران اقدام نمایند.
علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های ۰۲۱۸۲۱۶۱۱۵۷ و ۰۲۱۸۲۱۶۱۱۶۲ تماس بگیرند.1403/04/11
20:21:05
0.0 / 5
83
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین