انواع ست کتری قوری

انواع ست کتری قوری کتری و قوری ها بساط پذیرایی شما را گرم می‌ کنند و با وجود آنها نوشیدنی گرم و محبوب خانگی همیشه مهیا است.


خرید تضمینی کتری و قوری عمده ایرانی هانومای

وقتی صحبت از نوشیدنی های گرم خانگی می شود، هم قوری و هم کتری از ضروری ترین وسایل هستند. کتری و قوری ها بساط پذیرایی شما را گرم می‌ کنند و با وجود آنها نوشیدنی گرم و محبوب خانگی همیشه مهیا است. وجود این وسایل در هر خانه ایرانی از اهمیتی ویژه برخوردار می‌ باشد. چرا که مردم ایران چای را نوشیدنی اصلی خود می‌ دانند و برای تهیه آن به کتری قوری عمده نیاز است. 

کتری و قوری ها نیز پا به پای دیگر وسایل خانه از مد روز تاثیر می‌ پذیرند و امروزه با انواع متنوعی از آنها در بازارها روبرو هستیم. اما، حقیقت این است که کیفیت ست کتری و قوری برای هر خریدار از اهمیت ویژه ای برخوردار است. یک ست کتری قوری خوب ضمن آنکه باید با دیگر وسایل زندگی از نظر رنگ، طرح و ظاهر هماهنگ باشد، باید پاسخگوی نیاز اهل خانه نیز باشد. در نتیجه، در میان بیشمار مدلهای کتری قوری ها، باید بهترین انتخاب را داشت و این امر مهم تنها با داشتن شناخت کافی از مدلهای مختلف این وسیله امکان پذیر است. 

 

ست کتری و قوری

کتری و قوری اساساً دو وسیله مجزا و متفاوت می‌ باشند که هم به لحاظ ساختاری و هم از نظر کاربرد با هم فرق دارند. معمولاً کتری‌ ها برای جوشاندن آب مورد استفاده قرار می‌ گیرند، در حالی که قوری‌ ها برای دم کردن نوشیدنی مورد نظر کاربرد دارند. اما، این دو وسیله در کنار هم معنا پیدا می‌ کنند و مکمل یکدیگر هستند. بنابراین، تولید آنها به صورت ست انجام می‌ شود؛ یعنی کتری و قوری از نظر خصوصیات ساختاری مکمل یکدیگر هستند. 

با توجه به تفاوت سلیقه‌ ای که تولید کنندگان انواع کتری و قوری با هم دارند و ایده های متنوعی که در تولید استفاده می کنند، امروزه با مدل‌ های متنوعی از کتری قوری روبرو هستیم. این تنوع نوعی مزیت برای آنها به حساب می‌ آید؛ چرا که مدل‌ های مختلف کتری قوریها می‌ توانند نیازهای مختلف کاربران و مشتریان را پوشش دهند. به طور مثال، مدل‌ های بزرگ گونه‌ های مناسبی برای استفاده در بخش‌های خانگی و برای خانواده‌های پرجمعیت هستند. در حالی که نوع کوچک آنها را نوعی کتری قوری دانشجویی می‌ توان به حساب آورد. 

 

انواع ست کتری قوری

انواع کتری و قوری را به عنوان وسایلی ضروری در هر خانه برای شناخت بهتر می‌ توان دسته‌ بندی‌ کرد. این وسایل بیشتر بر اساس جنس دسته‌ بندی می‌ شوند و انواع کتری و قوری استیل، لعابی، شیشه ای و سرامیکی گونه های معروف تری از آنها هستند. با این حال، جنس‌ های دیگری از این وسیله همچون کتری و قوری آلومینیومی و روی، کتری و قوری پیرکس، کتری و قوری رنگی و… نیز تولید می شوند. 

‌مدل های جدید کتری و قوری ها بیشتر از نوع شیردار هستند. به طوری که نوعی شیر مخصوص و شبیه شیر سماور بر روی بدنه کتری تعبیه شده که امکان خروج آسان آب از کتری را به ما می دهد. این وسایل را در کل می‌ توان در انواع ساده، برقی، ذغالی و گازی دسته بندی کرد. مدل‌ های ساده کتری قوری‌ ها به نسبت بیشتری در بازارها موجود هستند. منظور از مدل‌های ساده کتری و قوری ها مدل‌ هایی هستند که انرژی لازم برای جوش آوردن آب را از طریق شعله اجاق دریافت می‌ کنند. در حالی که انواع کتری و قوری برقی، ذغالی و گازی این انرژی را مستقیما از برق، ذغال و گاز تامین می کنند. 

 

خصوصیات بهترین کتری و قوری یونیک

از جمله خصوصیاتی که از یک کتری و قوری خوب انتظار می رود، در وهله اول جنس مرغوب است. مرغوبیت جنس کتری و قوری تضمین کننده طول عمر مفید بالای آن نیز می باشد. کتری قوری به عنوان وسیله‌ ای که هر روز چندین مرتبه از آن استفاده می‌ کنیم، همواره در معرض آسیب‌های مختلف ناشی از وارد شدن ضربه و یا خط و خش و ساییدگی در اثر شستشو و نظافت می‌ باشد. وقتی وسیله منتخب از جنس مرغوب برخوردار باشد، مصون از هر نوع آسیب خواهد بود. این امر هم از جنس وسیله و هم از میزان ضخامت آن ناشی می شود. جنس مرغوب حتی نظافت آسان و ضد لک بودن بدنه کتری قوری را نیز تضمین می‌ کند. بنابراین، انتخاب جنس های مرغوب باید اولویت اول هر خریدار باشد.

کتری و قوری باید از طراحی استاندارد و کاربردی برخوردار باشد. کتری هایی که دهانه گشاد دارند، نه تنها دارای نمایی جذاب می باشند و قوری ها راحت تر بر روی آنها جا می گیرند، بلکه استفاده از آنها و نظافت کردن شان نیز راحت تر است. توجه به زیبایی و جدید بودن وسیله نیز اهمیت دارد. خصوصا کسانی که این وسیله را برای جهیزیه لازم دارند، باید مدل وسیله را با توجه به سایر لوازم و دیزاین آشپزخانه انتخاب کنند. 

یک کتری و قوری خوب باید از دسته‌ های مرغوب و استاندارد هم برخوردار باشد. جابجا کردن راحت کتری و قوری خصوصاً موقعی که کتری حامل آب جوش است، تنها با استفاده از دسته های آن امکان پذیر می باشد. داشتن سایز مناسب نیز اهمیت دارد و برای انتخاب بهترین سایز کتری و قوری لازم است میزان استفاده خانوادگی از وسیله را معیار خود قرار دهید.

 

نکات خرید کتری و قوری

انتخاب و خرید کتری و قوری دقت بالایی می‌ طلبد. برای این کار علاوه بر مواردی که به عنوان خصوصیات یک کتری و قوری خوب در قسمت قبل بیان شدند، لازم است نکات دیگری را نیز در نظر داشته باشید که در ادامه این نوشتار به آنها اشاره می‌ شود:

وسیله در عین جنس مرغوب، باید از وزن استاندارد و نسبتاً سبک هم برخوردار باشد. زیرا، وسایلی که جنس نسبتاً سنگین دارند، بعد از پر شدن وزن آنها حسابی سنگین و بلند کردن آنها دشوار می‌ شود. 

کتری و قوری باید کاربری آسان داشته باشد؛ یعنی استفاده از آن راحت باشد. این ویژگی از نوع طراحی کتری و قوری ناشی می‌شود. از آنجایی که ممکن است روزانه چندین مرتبه با این وسیله سر و کار داشته باشید، مدلهای شیردار که استفاده راحت‌ تری می‌توانید از آنها داشته باشید، بهتر است اولویت اول شما باشند. 

برخی از مدلها دارای سوت و منفذ هستند. این مدل ها وقتی آب به جوش می آید، شروع به سوت زدن می کنند تا شما را خبردار کنند. همچنین وجود منفذ در آنها از ریخته شدن آب در اثر شعله زیاد و خاموش شدن شعله جلوگیری می کنند. این مدلها گزینه های بهتری برای انتخاب هستند. 

 

خرید عمده کتری و قوری

در خرید عمده کتری و قوری شناخت برندهای شناخته شده و مطمئن بیش از هر چیزی اهمیت دارد. برندهای برتر ضمن آنکه مدل‌های متنوع تری از وسایل را در اختیار شما قرار می‌ دهند، زمینه را برای خرید ارزان تر نیز فراهم می کنند. برای خرید عمده کتری و قوری ضرورت دارد که از طریق مراکز فروش اصلی که لوازم را بدون واسطه عرضه می‌ کنند، اقدام شود. در خرید عمده کتری و قوری نیز توجه به نکاتی که پیش از این بیان شدند، اهمیت دارد. 

 

قیمت کتری قوری جدید و شیک

از آنجایی که هر کتری و قوری خصوصیات منحصر به فرد خود را دارد، قیمت آن نیز می‌ تواند متفاوت با سایر مدل‌ ها باشد. در حقیقت، فاکتورهایی مانند جنس، اندازه، طراحی، نوع بسته‌ بندی، جدید بودن مدل و مواردی از این قبیل هر کدام به نحوی تعیین کننده قیمت کتری و قوری هستند. با این حال، کتری و قوری ها همواره با قیمت های مناسب قابل تهیه هستند، به طوری که حتی گرانترین کتری قوری را با هزینه های مناسب می توان خریداری نمود.

با خرید عمده کتری و قوری نیز می‌ توان خریدی ارزان‌ تر را برای خود رقم زد. در صورتی که این وسایل را برای کسب و کار خود نیاز دارید، با خرید عمده، کمترین هزینه ها را بابت آنها پرداخت خواهید کرد. بهترین راهکار برای خرید عمده کتری و قوری با نازل‌ ترین قیمت‌های روز خرید آنها از دست تولید کنندگان است. خوشبختانه امروزه برندهای معتبر و موفق زیادی در زمینه تولید کتری و قوری عمده فعالیت دارند که خرید این وسایل با ارزان ترین قیمت ها را به واقعیت تبدیل می کنند.

 

معتبرترین مرکز خرید عمده کتری و قوری

با توجه به فعالیت برندهای گوناگون در زمینه تولید کتری و قوری عمده احتمالاً تشخیص یک برند معتبر و با کیفیت که اجناس را با قیمت‌ های مناسب عرضه کند، برای همه ما تا حدودی دشوار است. به این منظور لازم است یک مرکز خرید معتبر را جستجو کنید که وسایل را با تضمین کیفیت و قیمت به شما عرضه کند. از آنجایی که در خرید عمده و تولیدی کتری قوری حتی تفاوت های بسیار کم در قیمت ها از اهمیت بالایی برخوردار است، خرید خود را باید به صورت بی واسطه انجام دهید تا اجناس را با نرخ های کارخانه تامین کنید. 

این مجموعه به عنوان یکی از معتبرترین مراکز فروش عمده کتری و قوری هانومای، ضمن عرضه اجناس با نازلترین قیمتهای روز به خریداران سراسر کشور، محصولات را با تضمین اصالت و به صورت گارانتی دار و در قالب بسته بندی های ممتاز ارائه می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از خدمات مجموعه با کارشناسان ما در تماس باشید. 

1403/03/15
17:07:10
0.0 / 5
205
تگهای خبر: رپورتاژ , خدمات , دانش , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین