کیوسک های دیجیتال اولین اپراتور سلامت کشور رونمایی و نصب گردید

کیوسک های دیجیتال اولین اپراتور سلامت کشور رونمایی و نصب گردید فیکس سرور: «کیوسک های دیجیتال پایش سلامت» همزمان با هفته سلامت، توسط همراه اول رونمایی و در برخی از مراکز بهداشت شهر تهران نصب گردید.به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به عنوان اولین و بزرگترین اپراتور نسل های نوین شبکه ارتباطات سیار ایران بعد از انجام موفق «نخستین جراحی رباتیک ازراه دور ایران بر روی موجود زنده» بوسیله شبکه ارتباطی خود، دامنه سرمایه گذاری های خود در عرصه بهداشت و سلامت را گسترش داد.

همراه اول همزمان با هفته سلامت 1403، برای اولین بار در کشور از طرح «استندهای دیجیتال پایش سلامت» خود رونمایی و برای اجرای آزمایشی برخی از آنها را در مراکز بهداشت شهر تهران نصب کرد.

این استندها که هم اکنون در پنج نقطه تهران شامل محل ساختمان معاونت بهداشت وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و مراکز جامع سلامت شهری شهید جعفری، چیذر، ارشاد و حکیمیه نصب شده اند، مجهز به ابزارهای دیجیتالی برای پایش و سنجش داده های «فشار خون»، «نوار قلب»، «ضربان قلب»، «آهنگ ریه»، «قند خون»، «دمای بدن»، «اکسیژن خون»، «وزن»، «شاخص توده بدنی» و «آنالیز بدن» هستند.

برنامه «پایش هوشمند سلامت» افراد را قادر می سازد تا بطور منظم علایم حیاتی و معیارهای سلامت خودرا به روشی راحت و در دسترس بررسی نمایند تا ضمن تشخیص مشکلات بالقوه در رابطه با سلامت خود در مراحل اولیه، امکان مداخله و درمان بموقع را داشته باشند.

همراه اول به عنوان «نخستین اپراتور سلامت کشور» در نظر دارد ضمن توسعه اکوسیستم سلامت در سطح کشور، نسبت به افزودن ابزارهای دیجیتالی پیشرفته تر نظیر دستگاه های سونوگرافی متصل به شبکه که برای انتقال تصویر و ویدئو نیازمند شبکه پرسرعت و امن همراه اول است، در آینده ای نزدیک اقدام نماید.منبع:

1403/02/11
11:55:20
0.0 / 5
281
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین