تصویب یک سند مهم در شورایعالی فضای مجازی مردم در درآمد حاصل از فروش ترافیک شبکه شریک شدند

تصویب یک سند مهم در شورایعالی فضای مجازی مردم در درآمد حاصل از فروش ترافیک شبکه شریک شدند به گزارش فیکس سرور، در مصوبه امروز شورای عالی فضای مجازی، تولیدکنندگان محتوا از قبیل کاربران فعال در سکوها و شبکه های اجتماعی، تولیدکنندگان محتواهای تخصصی و حرفه ای و همینطور شبکه های اجتماعی کوچک و محلی در درآمد حاصل از فروش ترافیک سهیم خواهند شد.


به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس، نود و هشتمین جلسه شورایعالی فضای مجازی عصر امروز سه شنبه به ریاست سید ابراهیم رئیسی برگزار شد.
در این جلسه سند سیاست ها و الزامات تعرفه گذاری ترافیک شبکه و سهیم شدن درآمد محتوا که پیش از این در جلسات کارشناسی مختلف و با حضور اعضای حقیقی، حقوقی و خبرگان این حوزه در قسمت خصوصی مورد بررسی قرار گرفته بود، به بحث گذاشته شد و نهایتا به تصویب اعضای شورایعالی فضای مجازی رسید.
به باعث این سند تولیدکنندگان محتوا از قبیل کاربران فعال در سکوها و شبکه های اجتماعی، تولیدکنندگان محتواهای تخصصی و حرفه ای و همینطور شبکه های اجتماعی کوچک و محلی در درآمد حاصل از فروش ترافیک سهیم خواهند شد. همینطور بر طبق این سند سکوها و سامانه های عرضه دهنده خدمات کاربردی به مردم هم توسعه و تقویت خواهند شد.
در جلسه شورایعالی فضای مجازی همینطور مقرر شد پیشنهادات جدید اعضای شورا نسبت به جزئیات این سند در دبیرخانه مطرح و بعد از جمع بندی، تشریفات قانونی تصویب و ابلاغ آن طی شود.
رئیسی در این نشست با تایید نکات اعضای شورا در خصوص این که این سند می تواند گام موثری در جهت اشتغالزایی و توسعه فعالیتهای مردمی در فضای مجازی و تقویت آنها باشد، تولید محتوا و پشتیبانی از تولیدکنندگان محتوا را موضوعی مهم دانست و از دستگاههای مرتبط خواست در توجه به سیاست ها و الزامات این سند نگاهی ملی داشته باشند.1402/11/04
12:30:10
0.0 / 5
276
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین