اعلام دستورالعمل برخورداری کارکنان شرکت های خلاق از مزایای تخصصی امریه سربازی

اعلام دستورالعمل برخورداری کارکنان شرکت های خلاق از مزایای تخصصی امریه سربازی فیکس سرور: ستاد کل نیروهای مسلح دستور العمل بهره مندی کارکنان شرکت های خلاق از تسهیلات امریه سربازی را اعلام نمود


به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری،  ستاد کل نیروهای مسلح  با برخورداری کارکنان شرکتهای خلاق از مزایای امریه سربازی موافقت و  دستورالعمل استفاده از خدمت کارکنان وظیفه در این شرکت ها را اعلام نمود.
بر این اساس مقرر شد در سال 1402-1403، تعداد 200 نفر از کارکنان شاغل در شرکتهای خلاق به شرط احراز شرایط، از مزایای تخصصی امریه سربازی برخوردار شوند.
بر این اساس، شرکت خلاق باید از شرایطی همچون برخورداری از اظهارنامه مالیاتی، بهره مندی از حداقل 3نفر نیروی شاغل تمام وقت بر مبنای آخرین لیست بیمه مورد تایید سازمان تأمین اجتماعی و بر اساس آخرین گزارش صورت معاملات فصلی فروشی حداقل 100 میلیون ریال داشته باشد.
در طرف مقابل، سرباز باید فارغ التحصیل و دارای مدرک کارشناسی ارشد و یا دکتری غیرپزشکی بوده و در 4ماه اخیر از سابقه بیمه تمام وقت در شرکت به کارگیرنده برخوردار باشد، حداقل 80 امتیاز از جدول فعالیت فناورانه را کسب کرده باشد و همچنین  موضوع فعالیت فرد در مدت زمان حضور در شرکت، باید در جهت کالا و خدمات خلاق یا دانش بنیان آن شرکت باشد.
گفتنی است با عنایت به محدودیت ظرفیت ابلاغی از سوی ستاد کل نیروهای مسلح، افراد بر مبنای امتیاز کسب شده در هر دوره اعزام، رتبه بندی شده و افراد با بیشترین امتیاز به ستاد کل نیروهای مسلح معرفی خواهند شد. در صورت اتمام ظرفیت در هر اعزام، افراد باید تقاضای جدید خویش را در دوره بعدی ارسال نمایند.
تایید اولیه افراد که توسط معاونت علمی بر مبنای امتیازبندی صورت می گیرد، به منزله تایید نهایی افراد نیست و بعد از بررسی پروپوزال (شرح فعالیت شخص در شرکت) توسط داور فنی، نتیجه نهایی مشخص و اطلاع رسانی می شود. 
متقاضیان می توانند ضمن مطالعه دقیق شیوه نامه، درخواست خویش را تکمیل و به ایمیل دبیرخانه به نشانی ircreative@isti.ir یا در تمام پیام رسان ها به شماره 09198952773 ارسال نمایند.


1402/10/29
12:38:58
0.0 / 5
340
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین