دارو توسط پلفترم های مجاز توزیع می شود

دارو توسط پلفترم های مجاز توزیع می شود به گزارش فیکس سرور، در سی و هشتمین جلسه کمیسیون راهبری اقتصاد دیجیتال با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات پیش نویس آئین نامه اجرایی، ضوابط و اصول حاکم بر اپراتورهای هوشمند حوزه سلامت الکترونیک بررسی گردید.


به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از وزارت ارتباطات، سی و هشتمین جلسه کمیسیون راهبری اقتصاد دیجیتال با حضور عیسی زارع پور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان رئیس جلسه انجام شد.
در این جلسه که بمنظور بررسی پیش نویس بخشنامه اجرائی، ضوابط و اصول حاکم بر اپراتورهای هوشمند حوزه سلامت الکترونیک برگزار گردید، وزیر ارتباطات با اشاره به اهمیت توزیع دارو بوسیله سکوهای مجاز، اشاره کرد: به سبب این که بستر و زمینه فعالیت در این زمینه برقرار است و سکوها نیز درخواست فعالیت در این زمینه دارند با تصویب این بخشنامه در مدت کوتاه چند روزه امکان عملیاتی کردن این مساله وجود دارد.
وزیر ارتباطات به همین دلیل به رضا باقری اصل به عنوان جانشین خود در کمیسیون راهبری کارگروه اقتصاد دیجیتال فرمان داد با هماهنگی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جمع بندی موضوعات در رابطه با این بخشنامه در چند روز آینده صورت گیرد تا پیش از دهه فجر امسال، مردم از این خدمت بهره گیرند.
وی درباره ی نوع نظارت و پاسخگویی سکوهای فعال در این زمینه نیز اضافه کرد: پیشنهاد ما این است که سکوها برای دریافت مجوز و پاسخگویی با یک مجموعه مرتبط باشند و مردم نیز در برخورد با تخلفات احتمالی سکوها بدانند که باید با چه دستگاهی تماس بگیرند و فقط یک مجموعه پاسخگوی آنان باشد.
زارع پور اشاره کرد: در همه جای دنیا نیز به همین صورت است که سکوهایی که خدمات مختلفی ارائه می کنند بوسیله یک مجموعه نظارت و پاسخگویی دارند و مردم نیز فقط با یک شماره تماس امکان پیگیری مشکلات خودرا در ارتباط با این سکوها دارند و هماهنگی مورد نیاز دستگاهها درباره ی خدمات ارائه شده بدون درگیر کردن مردم به انجام می رسد.
بر اساس همین گزارش، در این نشست اعضای حاضر نظرات خودرا درباره ی بندهای مختلف این بخشنامه اعلام و قرار شد که پس از جمع بندی این نظرات، بخشنامه برای تصویب به کارگروه اقتصاد دیجیتال ارائه شود.
منبع:

1402/10/03
07:55:29
0.0 / 5
226
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین