ابزارهای هوش مصنوعی نحوه ساخت آهنگ بوسیله درخواست های متنی

ابزارهای هوش مصنوعی نحوه ساخت آهنگ بوسیله درخواست های متنی فیکس سرور: مایکروسافت با همکاری پلت فرم مبتنی بر هوش مصنوعی سونو ربات خودرا به ابزاری مجهز کرده که کاربران با توضیح در مورد آهنگ مورد نظر خود آنرا می سازند.


به گزارش گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس، ربات چت هوش مصنوعی مایکروسافت، کوپایلوت، حالا می تواند آهنگ های هوش مصنوعی تولید نماید. این اتفاق با همکاری پلت فرم مبتنی بر هوش مصنوعی سونو ممکن شده است.
اکنون کاربران کوپایلوت می توانند با بهره گیری از ربات چت مایکروسافت به سونو دسترسی داشته باشند.
برای شروع ساخت موسیقی، کاربران کوپایلوت فقط باید وارد حساب های خود شده و افزونه سونو را فعال کنند یا روی لوگویی که می گوید Make music with Suno کلیک کنند. سپس کاربران باید به یک پیام متنی ساده یک یا دو خطی فکر کنند که آهنگ مورد نظر آنها را توصیف کند. سپس سونو یک آهنگ به طور معمول یک یا دو دقیقه ای همراه با متنی از متن را تولید می کند.
سایر شرکت های فناوری بزرگ نیز درحال آزمایش ابزارهای موسیقی هوش مصنوعی مولد هستند، مانند آدیوکرفت منبع باز متا، که همین طور آهنگ ها را برمبنای اعلان های متنی تولید می کند و ابزار یوتیوب گوگل، که آهنگ های موسیقی را برمبنای یک آهنگ زمزمه شده یا یک پیام متنی پخش می کند.
علاوه بر سونو، برخی از استارت آپ های موسیقی هوش مصنوعی که ابزارهای مشابهی را وعده می دهند، وارد صحنه شده اند، مانند: ساندفول، مجنتا، بیت باکس، ساندرا، لودی، بامی، Beatoven.ai و بسیاری دیگر.
برای شروع ساخت موسیقی خود، بسادگی این مراحل را دنبال کنید:
مایکروسافت اج را باز کنید، با حساب مایکروسافت خود وارد سایت copilot.microsoft.com شوید. افزونه Suno را فعال کنید یا روی لوگوی Suno کلیک کنید که روی آن نوشته شده است: «Make music with Suno». از کوپایلوت بخواهید برای شما آهنگی بسازد. می توانید آهنگ تولید شده را در رسانه های اجتماعی یا با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید. در مثال زیر یک نمونه آهنگ تولید شده با این ابزار را گوش دهید در این مثال از هوش مصنوعی خواسته شده تا درباره ی زندگی روزمره از دیدگاه گربه آهنگی بسازد:
 

1402/10/02
08:44:51
0.0 / 5
343
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین