فراخوانی برای فعالان حوزه طراحی و ساخت تراشه CMOS

فراخوانی برای فعالان حوزه طراحی و ساخت تراشه CMOS فیکس سرور: نخستین فراخوان جامع طراحی و ساخت تراشه CMOS در امتداد راه اندازی «مرکز جامع خدمات ریزتراشه ایران» شد.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا، برنامه ملی میکروالکترونیک معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری با همکاری مرکز همکاریهای تحول و پیشرفت ریاست جمهوری و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی، در امتداد راه اندازی مرکز جامع خدمات ریزتراشه ایران، بمنظور ارائه خدمات ویفرهای چندمنظوره (MPW) برای نمونه سازی تراشه، خدمات باندینگ و بسته بندی، مشخصه یابی و ارزیابی عملکرد تراشه و همین طور ارائه گواهی معتبر تأییدیه و اصالت تراشه های تولید شده با طراحی بومی، نخستین فراخوان جامع طراحی و ساخت تراشه CMOS را منتشر نمود.
زمان بندی های از پیش تعیین شده در این فراخوان، به طراحان امکان برنامه ریزی برای تعریف پروژه های با کاربری مشخص و همکاری با شرکت های بهره بردار برای سال آتی را فراهم می آورد. بهمین منظور، فراخوان جامع طراحی تراشه مجتمع CMOS مطابق جدول ذیل اعلام می شود:


به سبب محدودیت فضاهای اختصاصی، متقاضیان برای ارسال ساخت می توانند تنها دو تکنولوژی را در سال انتخاب کنند و زمان تحویل تراشه از زمان ارسال برای ساخت حداقل حدود ۵ ماه در نظر گرفته می شود.
اعضای تیم داوری طرح های ارسالی برای هر تکنولوژی با همکاری انجمن میکروالکترونیک ایران با برنامه ملی انتخاب خواهند شد که طرح های با پلن اقتصادی و اعلام نیاز بهره بردار معتبر در اولویت انتخاب و رزرو این برنامه خواهند بود.
شرکت های متقاضی فضای اختصاصی در این تکنولوژی ها هم می توانند بصورت جداگانه تقاضای خودرا به برنامه ملی اعلام کنند.
تاییدیه نهایی تراشه ها بر روی ابرپردازشی میکروالکترونیک معاونت علمی خواهد بود.
به نقل از معاونت علمی ریاست جمهوری، متقاضیان می توانند پیشنهاد اولیه طرح های خودرا در قالب پیشنهاد پروژه پیوست به ایمیل برنامه ملی به آدرس micro@isti.ir ارسال نمایند. اطلاعات مربوط به نحوه ثبت نام، تغییرات احتمالی زمان بندی، نتایج ارزیابی ها و دیگر اطلاعیه های مربوطه در وبگاه برنامه ملی میکروالکترونیک به آدرس www.inmp.ir اطلاع رسانی خواهد شد.
منبع:

1402/09/08
09:27:24
0.0 / 5
327
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین