بومی سازی دستگاه پیشرفته جوشکاری لیزر در کشور

بومی سازی دستگاه پیشرفته جوشکاری لیزر در کشور به گزارش فیکس سرور، بومی سازی دستگاه پیشرفته جوشکاری لیزر چهارمحور تمام خودکار مجهز به سیستم تزریق فیلر جوش با حمایت ستاد توسعه فناوری های اپتیک و کوانتوم انجام شد.


به گزارش فیکس سرور به نقل از ایسنا به نقل از مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، افشین پنجه پور، مدیر توسعه این شرکت اظهار داشت: این مجموعه به مدت پنج سال است که در زمینه دستگاههای فرآوری مواد با لیزر و لیزر فلزات فعالیت می کند. محصولات ما شامل دستگاههای ماشین مخصوص برش لیزر فلزات، جوش لیزر و پوشش دهی لیزر است.
وی با اشاره به اینکه فلزاتی که قابلیت جوشکاری پایینی دارند بخصوص فلزات غیرهمجنس را با جوش لیزر می توانیم باکیفیت خیلی خوب نسبت به سایر فلزات جوش دهیم، اضافه کرد: این فرایند قابلیت تکرارپذیری و تولید مناسب نسبت به سایر روش ها هم از نظر اقتصادی و هم از نظر کیفیت تولید را دارد.
پنجه پور همینطور کاربرد دستگاه برش لیزری را در صنایع فلزکاری و ورق کاری دانست و خاطرنشان کرد: این دستگاه همینطور در صنایع دیگری مانند تولید انرژی، صنایع سنگی، نیروگاه ها، پالایشگاه ها و همینطور صنایعی که فلزات خاص مانند آلیاژهای پایه نیکل و تیتانیوم را جوشکاری می کنند، کاربرد دارد.
مدیر تولید این شرکت اظهار نمود: نمونه هایی از این دستگاه وجود دارد؛ اما بومی سازی آن برای نخستین بار در ایران توسط این شرکت صورت گرفته است.1402/09/01
14:19:17
0.0 / 5
245
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین