دیدار زارع پور با وزیر آموزش عالی و رئیس سازمان تنظیم ارتباطات عمان

دیدار زارع پور با وزیر آموزش عالی و رئیس سازمان تنظیم ارتباطات عمان فیکس سرور: وزیر ارتباطات بصورت جداگانه با وزیر آموزش عالی، پژوهش علمی و نوآوری همین طور و رئیس سازمان تنظیم ارتباطات عمان دیدار نمود و در این دیدارها محورهای موجود همکاریهای مشترک میان دو طرف مورد بررسی قرار گرفت


به گزارش فیکس سرور به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در روز دوم از سفر به کشور عمان با رحمه بنت ابراهیم المحروقیه وزیر آموزش عالی، پژوهش علمی و نوآوری این کشور ملاقات کرد.
در این جلسه دو طرف پیرامون همکاریهای مشترک دانشگاهی و پژوهشی مذاکره کردند و در مورد محورهای این همکاری ها پیشنهاداتی را مطرح نمودند.
وزیر ارتباطات با اشاره به کارهای پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و همین طور پارک فاوا به معرفی ظرفیتهای آنها پرداخت و خواهان همکاریهای مشترک وزارت آموزش عالی، پژوهش علمی و نوآوری کشور عمان با این دو نهاد وزارت ارتباطات شد که وزیر عمانی از این پیشنهاد استقبال کرد و قرار شد تا با تشکیل کارگروهی محورهای موجود برای انجام این همکاری در جلسات کارشناسی بررسی و  احصا شود.
در ادامه زارع پور با عمر بن حمدان بن حمود الاسماعیلی رئیس سازمان تنظیم ارتباطات عمان در نشست مشترک در مورد امور مربوط به تنظیم گری و رگولاتوری اپراتورهای ارتباطی مذاکره کردند.
بنابه این گزارش، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در راس هیاتی متشکل از برخی از معاونان و روسای سازمان ها و مدیران عامل شرکت های تابعه این وزراتخانه روز گذشته (چهارشنبه) به مسقط سفر کرد و با وزیر ارتباطات و حمل و نقل عمان برای پیگیری و ارائه برنامه عملیاتی تفاهمنامه ای که چند ماه پیش میان دو کشور در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات امضا شده بود، دیدار و مذاکره کرد.1402/08/05
17:16:42
0.0 / 5
291
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
تعمیر سرور فیکس سرور

fixserver.ir - حقوق مادی و معنوی سایت فیكس سرور محفوظ است

فیكس سرور

سرور و هاست و دامین